W Rdzawce, między domami mieszkalnymi, pojawił się wilk. Szedł tropem sarny.
Nagranie video otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Wykonane zostało kilka dni temu, 31 stycznia na osiedlu Zygadłówka w Rdzawce. Widać na nim jak wilk idzie za uciekającą sarną. Przechodzi blisko domów, w zasadzie między domami. - Widziałem tego wilka już tu kilka razy - mówi czytelnik.r/



