10.03.2024, 13:29 | czytano: 5896

Kibice nie zawiedli. Hokeiści powitani jak bohaterowie (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Głośne i gorące powitanie zgotowali kibicie hokeistom wracającym z wygranego meczu w Tychach.
Wczoraj odbyła się piąta seria ćwierćfinałowych meczów TAURON Hokej Ligi. Podhale drugi raz z rzędu pokonało GKS Tychy.
Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania Podhale prowadziło 2:1, ale padło wyrównanie i doszło do dogrywki, w której złotego gola zdobył Bartłomiej Neupauer. Szczegółowy opis meczu znajdziecie w naszym dziale "sport".

Przypomnijmy w rywalizacji do czterech zwycięstw Szarotki przegrywają już tylko 3:2. Mecz, który albo rozstrzygnie o awansie, albo przedłuży rozgrywki - rozegrany zostanie we wtorek w Nowym Targu.