20.03.2024, 02:35 | czytano: 5518

W Szaflarach dojdzie jednak do pojedynku

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota i Jedność Gminy Szaflary poinformował, że 18 marca został zarejestrowany ich kandydat na Wójta Gminy Szaflary – Rafał Wilkus. Tym samym o stanowisko wójta zawalczy dwóch kandydatów. O reelekcje stara się Rafał Szkaradziński.
Rafał Paweł Wilkus ma 40 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci. Od urodzenia mieszkaniec Maruszyny, wykształcenie wyższe magisterskie, ukończone studia na Uniwersytecie Pedagogicznym: Praca Socjalna oraz studia nauczycielskie Edukacja dla Bezpieczeństwa i Zarządzanie Kryzysowe.
Ukończył studia podyplomowe Mediacje Rodzinne, a także Administrację Publiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek OSP w Maruszynie, bezpartyjny.

- Od 13 lat pracuję w administracji samorządowej, najpierw w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Białym Dunajcu na stanowisku pracownika socjalnego, a od 2019 roku jestem dyrektorem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnym Dunajcu. Przez kilka lat uczyłem w szkołach na terenie naszej gminy. Kandyduję do Rady Gminy Szaflary z ramienia KWW Wspólnota i Jedność Gminy Szaflary - wyjaśnia Wilkus.

opr. s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Ktoś22.03.2024, 11:16
Brawa Panie Wilkus za podjęcie walki. Życzę wygranej dzięki temu skończy się arogancja, wysmiewanie, poniżanie wszystkich przez obecnego Pana Sz. I mamy nadzieję że plan spalarni Pana Szkaradzinskiego pójdzie raz na zawsze w zapomnienie. Obecnemu Wójtowi już podziekujemy.
Prawda22.03.2024, 10:18
No i doczekaliśmy się banerów i wilkusa . I nici z akcii charytatywnej . Tylko czekać jak wszystko rozwali. Mam nadzieję że nie będzie mu dane . Ciekawe jakie są jego osiągnięcia dla Gminy, dla swojej wsi. A panie proroku chyba wiesz coś na temat układów?. To już jest przeszlosc. Ale może Ci szkoda tych układów co były? I najchętniej byś wrocil do takich koligacji rodzinnych . I Tak mi się wydaje że stoicie już w blokach startowy.
fun20.03.2024, 19:22
Patrząc na gminę zalaną banerami ugrupowania pana Szkaradzinskiego, mam propozycję dla pana Wilkusa - oszczędźcie państwo na tym i przeznaczcie środki na coś pożytecznego. Mamy piękne akcje charytatywne, wesprzyjcie.
Ps20.03.2024, 11:06
No to Panie Wilkus powodzenia ja też oddam głos
Do Basia..20.03.2024, 10:52
Szaflary tak, to wzór dla reszty, ale nie obecny Wójt i jego zabetonowana świta... Żądamy zmiany...
Prorok20.03.2024, 10:08
Jeżeli komuś zależy na prawdziwym rozwoju Gminy Szaflary, na porozbijaniu układów i układzików, odchudzeniu rzeszy urzędników bo są tylko dla tego że znają Szkaradzińskiego to trzeba Głosować na Wilkusa. Teraz niema prawdziwego gazdy w Szaflarach jest tylko megaloman co za państwowe pieniądze chce zabłysnąć, ale te inwestycji nijak nie przyczyniają się do rozwoju gminy.
Basia20.03.2024, 08:38
A jaki pomysł na Gminę oprócz robienia szumu? Szaflary to wzór dla reszty, szczególnie dla Nowego Targu i tamtejszej nijakości władzy
Lacalut20.03.2024, 07:45
Czyli Kampania Ruszyła ...Ciekawi mnie jedna sprawa?Czy obecny Wójt wykorzysta wszystkie środki aby ponownie wygrać...Mam na myśli przykładowo Pana Siarkę buntownika i agresora z Wiejskiej który to rzekomo przygarną ponad 3 miliony na nie istniejącą fundację...Bo jakoś ostatnio nie pojawia się na różnych wiecach w Gminie Szaflary..."Przyjaciele odchodzą wrogowie się gromadzą...
Cricket20.03.2024, 06:59
Dzień Dobry
Czyli Będzie się działo w Szaflarach????Gratulacje Panie Rafale Wilkus że odważył się Pan startować...Gmina Szaflary i mieszkańcy liczą na Pana...Jeden głos już Pan ma... Po zwycięstwo...????
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl