08.05.2024, 09:00 | czytano: 6669

Czy góralka zostanie najpiękniejszą Małopolanką? Alicja Malacina Zakopanego i Aleksandra Pudzisz z Zaskala powalczą o koronę miss

fot. Roman Słomka
Już niedzielę 12 maja w Krakowie odbędzie się finał konkursów piękności Miss Małopolski oraz Miss Małopolski Nastolatek. O laur ten walczą dwie przedstawicielki Podhala: Alicja Malacina Zakopanego i Aleksandra Pudzisz z Zaskala. Poprosiliśmy obie panny o krótką prezentację dla naszych Czytelników - poznajcie je.
Uroczysta gala finałowa odbędzie się w gościnnych progach hotelu Metropolo by Golden Tulip. O tytuł najpiękniejszej Małopolanki rywalizuje 30 finalistek spośród których jury wyłoni Miss Województwa Małopolskiego.
Alicja Malacina ma 22 lata i 168 cm wzrostu


Nazywam się Alicja Malacina, mam 22 lata i jestem tegoroczną finalistką Polska Miss Województwa Małopolskiego.

Obecnie jestem studentką trzeciego roku pielęgniarstwa. Studia na Akademii Nauk Stosowanych i praktyki w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu, obecnie zajmują największą część mojego życia.

W weekendy i święta, dorabiam jako kelnerka w urokliwym miejscu, jaki jest karczma Szymkówka. Swoją przyszłość wiążę z pielęgniarstwem. Ta praca daje mi dużo satysfakcji, szczęścia i poczucia tego, że jestem potrzebna.

Moja rodzina jest dla mnie niezmiernie ważna i zawsze stanowiła największe wsparcie - cudownych rodziców, dwie siostry i brata.

Jestem miłośniczką zwierząt i staram się poświęcać im jak najwięcej uwagi i zainteresowania.

Ostatnio odkryłam także swój ukryty talent w pieczeniu ciast, co przynosi mi wiele radości. Bliscy i znajomi często mówią mi, że emanuję pozytywną energią i zawsze mam uśmiech na twarzy.

Moim największym marzeniem w dzieciństwie było wzięcie udziału w konkursie piękności i uważam, że ten etap życia, w którym obecnie się znajduje, był najlepszym momentem na spróbowanie swoich sił w czymś nowym


Aleksandra Pudzisz ma 20 lat i 172 cm wzrostu

Cześć, jestem Ola, dziewczyna o niezwykłych pasjach i pełna determinacji! Moje życie kręci się wokół trzech głównych obszarów: architektury wnętrz, pomagania innym i świat mody.

Od zawsze interesuję się architekturą wnętrz. Fascynuje mnie, jak proste zmiany mogą odmienić przestrzeń i wpłynąć na samopoczucie ludzi. Marzę o tym, żeby kiedyś projektować miejsca, w których ludzie będą czuć się naprawdę dobrze.

Nie tylko projektowanie wnętrz sprawia mi radość, ale również pomaganie innym. Spędziłam wiele czasu w schronisku dla zwierząt, gdzie angażowałam się w opiekę nad bezdomnymi zwierzakami. Dodatkowo, udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez Caritas nauczył mnie, jak ważne jest dzielenie się tym, co mamy z innymi.

Mój drugi obszar pasji to moda i modeling. Uwielbiam śledzić najnowsze trendy i eksperymentować ze stylem. Chciałabym kiedyś stać się częścią tego świata i inspirować innych do wyrażania siebie poprzez ubrania.

Obecnie poświęcam całą swoją energię na przygotowania do konkursu Miss. To dla mnie nie tylko okazja do pokazania swojej urody, ale także do przekazania moich wartości i marzeń. Chcę być nie tylko piękna z zewnątrz, ale także mieć głos, który może zmieniać świat.


Obu Paniom życzymy powodzenia!

Wszystkie kandydatki poznać można na MaloposkaOnline.pl

wo/
Może Cię zainteresować
komentarze
bodej ta bodej08.05.2024, 20:33
Twarze zupełnie nie wpadające w pamięć, uroda szablonowa tj. brwi malowane, rzęsy sztuczne, tapeta jak każda dzisiaj...Do zapomnienia, na raz, a dodatkowo Pani z Zaskala 22 letnia już zaznała dobrodziejstw medycyny estetycznej. A co będzie dalej? Gdzie są piękne dziewczyny, naturalne, oryginalne? Znam taką jedną ale ona nie szuka poklasku. Jedna na milion.
Old tiger08.05.2024, 16:44
Znam pare ładniejszych. Twierdzą, że to próżność.
Gulasz Juliusz Zeżarł08.05.2024, 15:44
Wystarczyłyby zdjęcia -bardzo ładne dziewczyny i tyle - nikt nie powiedział, że muszą mądrze mówić; ale lepiej, żeby nie popadały w taki śmieszny patos, jak "wyrażanie siebie przez ubrania", albo wzięcie udziału w konkursie piękności, żeby mieć głos, który może zmieniać świat".
maruś08.05.2024, 14:29
mloda a wyglada jak 40 letnia ulepszona kobieta. Ladna ale coz tego jak nie naturalna piękność a zrobiona.
Justyna08.05.2024, 12:33
Aleksandra piękna !!!
P.08.05.2024, 11:42
Bliżej mi do Zaskala, tak że trzymam kciuki.
cprcrn08.05.2024, 10:45
Ani jedna ani druga nie w moim guście, ale wcale nie muszą :-)
kobieta08.05.2024, 10:24
Nie rozumiem, dlaczego przyjmują zgłoszenia kobiet, które się sztucznie upiększają, nadmuchane usta to nic pięknego i naturalnego.. Niedługo to wszystkie kandydatki na Miss będa wyglądały jednakowo :(
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl