19.05.2024, 10:40 | czytano: 2288

Jakie problemy społeczne dotykają Nowego Targu? Urząd Miasta prosi o wypełnienie ankiety.

zdj. Podhale24
Pytania o alkohol, narkotyki, przemoc domową i w Internecie, stosunek do kar cielesnych, uzależnienia behawioralne, kradzieże, hazard, a nawet częstotliwość korzystania z zabiegów medycyny estetycznej znalazły się w ankiecie skierowanej do mieszkańców Nowego Targu.
Urzędnicy proszą o jej wypełnienie do 27 maja br. Jej wyniki wykorzystane zostaną do analizy sytuacji Nowego Targu.
"Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do opracowań zbiorczych i będą stanowiły podstawę do opracowania dokumentu jakim jest Diagnoza Problemów Społecznych Miasta Nowy Targ i innych dokumentów strategicznych" - wyjaśnia Urząd Miasta.

Ankieta dostępna jest na stronie Urzędu Miasta.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
ide do kuby21.05.2024, 21:02
jak to knajpy przenieść/zlikwidować? tak Wam pozamykanie w klitkach spasowało, że nie potraficie znieść tego, że niektórzy dopiero wracają do życia po zamordyzmie sprzed paru lat?
Gulasz Juliusz Zeżarł20.05.2024, 13:03
Ta ankieta z niezliczoną liczbą pytań z cała pewnością nie przyniesie żadnej diagnozy - bo wypełnią ją ze 3 osoby prawdziwie i ze 4 dla jaj.
żona pana Andrzeja19.05.2024, 21:33
Dzisiaj znowu przejeżdżałam ulicą Szaflarską gdzie w majestacie przyzwolenia miasta , jego władz wali się budynek mieszkalny. Widok zdumiewający. Radni zapewne nazwą tego właściciela BIZNESMENEM, dającym zatrudnienie mieszkańcom miasta. ( kiedyś taką piosenkę usłyszałam... )
Nie wierzę.... Radni bezradni i burmistrz też. PODSUMOWUJĄC; sytuacja miasta jest właśnie taka jak ten budynek wysypujący się na środek głównej ulicy i burmistrz nic z tym nie chce, nie może ....niepotrzebne skreślić... ZROBIĆ. Amen.
Nowotarżanka19.05.2024, 18:52
Piwiarnie przenieść przed domy radnych
Gość19.05.2024, 15:20
Co dają takie ankiety? Nic. Dla polepszenia życia mieszkańców - nic.Wystarczy się rozglądnąć w mieście gdzie panoszą się piwiarnie, które przeszkadzają mieszkańcom i których nie można przenieść w inne miejsce bez narażania się stałym bywalcom i ludziom wynajmującym lokal.Dwie z nich przy ulicy Solidarności między blokami ulicy Podtatrzańskiej i osiedla Witosa. Do nowych radnych - mieszkańcy mają dość ciągłych wrzasków podpitych klientów. Chcemy po pracy mieć spokój i korzystać w lecie z balkonów.Piwiarnie pod blokami to nieporozumienie.
no p19.05.2024, 14:43
ankieta z urzędu to powinna dotyczyć wykluczenia społecznego róznych grup społ.,dostępu do internetu,komunikacji autobusowej,zasiegu telefonii,dostępu do najnowszych osiągnięć medycyny,nowoczesnego szkolnictwa ,zadowolenia z pracy urzędów.reszta to zbyt prywatne pytania.
Osiol19.05.2024, 10:51
Rzecz istotna wręcz priorytetowa,, nieudolnośc władz''wskazuje że ankietę tworzył urzędnik który nie widzi że to problem nr jeden
Władza jest jak te cztery,, małpy''(nie widzę nieslysze.....)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl