31.07.2015, 11:10 | czytano: 1161

Cross Monster 2015 Eksplozja Kolorów

Przed nami jedyne na świecie mistrzostwa Cross Monster w zjeździe na terenowych hulajnogach Monsterroller. 8 sierpnia stok narciarski Kotelnica Białczańska stanie się areną zaciętego boju o prestiżowy tytuł. Imprezie patronuje Podhale24.
Zawody, które rozegrają się po raz drugi w Białce Tatrzańskiej, na dobre wpisały się w kalendarz najbardziej nietuzinkowych wydarzeń w Polsce. II Mistrzostwa Polski Cross Monster to impreza zrzeszająca fanów sportu i dobrej zabawy. W zawodach weźmie udział blisko 50 zawodników. Amatorzy jazdy na Monsterrollerze powalczą o pulę 5000 zł i ekskluzywne nagrody rzeczowe. Sponsorami głównych nagród jest Kotelnica Białczańska, Hotel Bania Thermal & Ski oraz Pensjonat pod Kotelnicą.
Areną zmagań uczestników będzie Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska. Tym razem będą walczyć o zdobycie jak najlepszego czasu na jeszcze szybszej trasie niż w ubiegłym roku, w dwóch konkursach: drużynowym Monster Slalomie i indywidualnym Zjeździe na krechę. Widowisko zarówno zawodnikom, jak i publiczności z pewnością dostarczy prawdziwych, sportowych emocji.

Impreza ma na celu popularyzację nowego rodzaju sportu, sposobu wypoczynku i dobrej zabawy przy wykorzystaniu stoków narciarskich latem, zachęcanie do zdrowego trybu życia, integrację miłośników jazdy na hulajnogach Monsterroller połączoną ze sportową rywalizacją.

Finałem imprezy będzie Eksplozja Kolorów - popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Zarówno na świecie jak i w Polsce, co roku przyciąga ogromną liczbę dzieci, młodzieży i dorosłych. Publiczność będzie mogła spróbować swoich sił podczas wspólnej Zumby, którą poprowadzi najlepsza na Podhalu instruktorka Marta Jelonek, w programie również Jumping Frog, Zumba Kids, pokaz grupy tanecznej, widowiskowy pokaz rowerowego trialu Góral Trial Show oraz konkursy z nagrodami.

Szczegółowy program imprezy:
11:30 Start zawodów Stok Kotelnica
⦁ Monster Slalom
⦁ Zjazd na Krechę
15:30 Zakończenie zawodów, przerwa obiadowa dla Sędziów i Zawodników
16:00 Ogłoszenie wyników – ceremonia wręczenia nagród
16:30 Eksplozja Kolorów – Parking pod Kotelnicą
Powitanie gości – pierwszy wyrzut kolorów
16:40 Zumba – Marta Jelonek
17:00 Wyrzut kolorów
17:10 Pokaz grupy tanecznej
17:30 Wyrzut kolorów
17:40 Zumba Kids - Marta Jelonek
18:00 Wyrzut Kolorów
18:10 Góral Trial Show – Jacek Jarząbek
18:30 Wyrzut Kolorów
18:40 Jumping Frog – Marta Jelonek
19:00 Wyrzut Kolorów
19:10 Pokaz grupy tanecznej
19:30 Wyrzut Kolorów – Zaproszenie gości na Koncert
20:00 Koncert Future Folk – Scena Kultury na Bani
21:30 After Party w Klubie Bania

mat. prasowy, s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl