16.09.2015, 12:41 | czytano: 3447

Biela numer 1!!!

Ostatnia runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Korczynie obfitowała dla Konrada Bieli w same sukcesy.
W sobotę 12 września Konrad zajął drugie miejsce po pierwszym podjeździe, natomiast drugi podjazd na 3 cylindrach (awaria wtrysku) to miejsce 3 oraz 2 w klasyfikacji generalnej Grupy N-2000. Po usunięciu usterek w niedzielę przyszły same sukcesy. 13 sierpnia w pierwszym podjeździe uzyskał najlepszy czas i w drugim był drugi co dało mu pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Grupy N-2000!!! Nawet sam zawodnik nie spodziewał się takich sukcesów już w pierwszym swoim sezonie. W klasyfikacji końcowej jest na czwartym miejscu ale nie brał udziału w trzech rundach.
Konrad jednak myśli już o przyszłym roku. Chce wystartować w całym cyklu zawodów GSMP i zbudować od nowa silnik do swojego Reno. Na to potrzebne są jednak nowe środki finansowe. Firmy chcące wspomóc naszego zawodnika a zarazem zareklamować się prosimy o kontakt pod numerem tel. 502 542 453.

Wielkie podziękowania dla mechaników Krzysztofa Łukasik i Dariusza Łukasik nie zapominając  o sponsorach: Kotelnica Białczańska, Bielaplast, Domalik szyby i folie samochodowe , Ludwik studio kosmetyki samochodowej i Liscar. Konradowi Gratulujemy sukcesów!

Red. Mariusz Findura, fot. Basia Biela
zobacz także
komentarze
Moto fan16.09.2015, 21:47
Jest progres ! Gratuluję!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl