29.06.2016, 23:18 | czytano: 3071

Konrad Biela trzeci w Clio Cup 2016 (zdjęcia)

Ostatni weekend obfitował w mocno motoryzacyjne emocje tym razem podczas 3-go Wyścigu Magura Małastowska w okolicach Gorlic . Podczas 5-tej i 6-tej rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski prędkości najmocniejszych samochodów oscylowały w granicach 220 km/h.
Zawody najlepiej zapamięta Andrzej Szczepieniec startujący w Mitsubishi Lancer, który uzyskał najlepsze czasy w klasyfikacji generalnej. Andrzej urywał dosłownie po sekundzie drugiemu najszybszemu Waldemarowi Kluzie startującemu w Fordzie Fiesta. Na trzecim miejscu stawiał się na mecie DUBAI w swoim Mitsubishi Lancer Berg Monster.
Po mocnej przebudowie swojego auta z zawodach wystartował nasz zawodnik z Podhala. Clio nie dawno przeszło wymianę całej elektryki, która była testowana w warunkach polowych właśnie na „Magurce”. Konrad w obydwu dniach startowych uzyskał w Klasie A-2000 piąte miejsce. W nowej Klasie Clio Cup 2016 uzyskane czasy sklasyfikowały Biele na trzecim miejscu.

Z Konradem chcemy wspólnie podziękować Wszystkim sponsorom i osobom współpracującym za pomoc w przygotowaniu auta oraz umożliwieniu startów w tym roku w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

W dniach 8-10 lipca startuje 8 Hill Climb Limanowa, na który zapraszamy wszystkich fanatyków szybkich i głośnych samochodów. Warunki na miejscu pozwalają, by zmaganiom kierowców przyglądać się całymi rodzinami. Konradowi natomiast życzymy kolejnego Pudła!!!

Tekst Mariusz Findura, zdj. Grzegorz Kozera

komentarze
Lukasz05.07.2016, 22:55
Gratulacje chopoku..;-)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl