30.01.2022, 13:48 | czytano: 2088

Zdobądź szczyt Kotelnicy z Konradem Bielą

Działający w Białce Tatrzańskiej sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy #6061 Bania przygotował na internetową aukcje nie lada gratkę.
Chcemy zaoferować Wam wszystkim niepowtarzalne emocje i jedyne w swoim rodzaju wspomnienia - które zapewni właśnie Konrad Biela - utytułowany kierowca wyścigowy i wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach górskich, a także zapalony narciarz i instruktor - czytamy w opisie oferty.
Przedmiotem aukcji trwającej na www.allegro.pl jest możliwość wcielenia się w rolę pilota rajdowego, na prawym fotelu prawdziwej, 420-konnej wyczynowej wersji Mitsubishi Lancera Evolution VIII, obok rasowego kierowcy rajdowego Konrada Bieli. W dodatku to wszystko w niezwykłej zimowej scenerii, na stoku narciarskim w Białce Tatrzańskiej.

Będzie to ten sam samochód, w którym zespół Kotelnicy Białczańskiej reprezentował Polskę, podczas zawodów FIA Hill Climb Masters Braga 2021, a także wystartował w 59. Rajd Barbórka 2021.

Trasa przejazdu wytyczona będzie na stokach i obszarze kompleksu ON Kotelnica Białczańska, w terminie do końca marca 2022, ustalonym wspólnie ze zwycięzcą licytacji.


oprac. wo/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl