28.09.2022, 18:12 | czytano: 580

Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych. Jak szybko uzyskać kredyt pozabankowy? (art. sponsorowany)

Pozabankowe przedsiębiorstwa finansowe oferują szybkie pożyczki online na elastycznych zasadach. Doradcy dokładnie weryfikują przesyłane wnioski, proponując umowy kredytowe zarówno osobom pracującym, jak i tym, którzy pobierają specjalne świadczenia.
Obawiasz się, że w Twojej historii kredytowej mogą widnieć negatywne zapiski, które uniemożliwią Ci zaciągnięcie dodatkowej gotówki? Sprawdź, czy w ofercie przedsiębiorstw finansowych dostępne są gwarantowane pożyczki dla zadłużonych.
 
Czy firmy pozabankowe oferują gwarantowaną pożyczkę dla zadłużonych?

Konsultanci z przedsiębiorstw pozabankowych indywidualnie rozpatrują każdy przesłany formularz z prośbą o kredyt, dopasowując część z warunków umowy do potrzeb wnioskodawcy. Gwarantowane pożyczki dla zadłużonych nie stanowią co prawda standardowej oferty instytucji finansowych, jednak aby zaciągnąć dodatkową gotówkę wystarczy spełnić zaledwie kilka prostych warunków.

Z kredytów pozabankowych skorzystać mogą już osoby pomiędzy 21. a 75. rokiem życia, posiadające polski adres zamieszkania i zameldowania. Co ważne, konsultanci sprawdzają zdolność kredytową wnioskodawców – klient powinien przygotować specjalne dokumenty, m.in. druk, który potwierdzi stałe, miesięczne wpływy na jego konto bankowe w wysokości co najmniej 500 złotych.
 
Komu udzielane są pożyczki pozabankowe?

O gotówkę od firmy pożyczkowej ubiegać mogą się zarówno osoby pracujące, jak i emeryci i renciści. W przypadku osób zatrudnionych doradca kredytowy poprosi o takie dokumenty, jak potwierdzenie wpływu dochodu z ostatniego miesiąca kalendarzowego. Klienci udostępniają również druk ZUS RMUA oraz zaświadczenie o zatrudnieniu. Warto pamiętać, że osoby świadczące pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną powinny dodatkowo przygotować do wglądu samą treść dokumentu.

Co ważne, pożyczki pozabankowe udzielane są także wnioskodawcom prowadzącym własną działalność gospodarczą, w tym również rolną.
 
W jaki sposób firmy pożyczkowe sprawdzają zdolność kredytową klientów?

Przed wydaniem decyzji pożyczkowej konsultanci z firm pozabankowych weryfikują przesłane przez klienta dokumenty, sprawdzając m.in. jego historię kredytową. Dlaczego gwarantowana pożyczka dla zadłużonych nie jest standardową praktyką prywatnych przedsiębiorstw finansowych? W przypadku negatywnych wpisów w bazach, kredytodawca może mieć obawy, że konsument będzie miał problem z terminową spłatą zaciągniętej gotówki.

Doradcy z firm finansowych korzystają ze specjalnych spisów, które pomagają im w ocenie rzetelności pożyczkobiorcy. Podczas weryfikowania formularza sprawdzane są informacje, zawarte w takich rejestrach, jak m.in. BIK, BIG, InfoMonitor, ERIF, KRD czy KBIG.
 
Szukasz sprawdzonej oferty pożyczkowej bez zbędnych formalności? Sprawdź ofertę firmy TAKTO Finanse

Przedsiębiorstwo finansowe TAKTO Finanse to rzetelny kredytodawca, oferujący nawet do 10 000 złotych gotówki. Choć gwarantowana pożyczka dla zadłużonych nie znajduje się w ofercie żadnej wiodącej marki pozabankowej, konsultanci z TAKTO Finanse starają się udzielać wnioskodawcom kompletnych informacji, doradzając im najlepszy sposób na poprawę ich zdolności kredytowej. Odwiedź stronę internetową pożyczkodawcy, skontaktuj się z doradcą i poznaj odpowiedzi na swoje pytania.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl