Nowa inwestycja mieszkaniowa w Nowym Targu www.gliniki.pl

Dodano
22.02.2024, 16:54
Kontakt
785800900
Osiedle Mieszkalne Gliniki to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Nowego Targu, oferujące mieszkańcom doskonałą lokalizację i wygodę dostępu do kluczowych punktów miasta. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną łączyć urok górskiego otoczenia z bliskością centrum życia społecznego. Ta nowa inwestycja wyróżnia się znakomitym położeniem oraz nowoczesnym i funkcjonalnym designem, osiedle zostało bowiem zaprojektowana z myślą o potrzebach jego przyszłych mieszkańców. Bliskość szkół, sklepów, ośrodków życia kulturalnego oraz sportowego a także bezpośredni dostęp do ścieżek rowerowych znajdujących się w sąsiedztwie sprawia że codzienne życie może stać się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Atutem osiedla jest także możliwość szybkiego dostęp mieszkańców do rozwiniętej komunikacji publicznej ? pobliski dworzec autobusowy oraz kolejowy sprawiają że podróżowanie może stać się prostsze i bardziej dostępne.

Architektura osiedla Glinki cechuje się spójnością estetyczną jaką tworzy nowoczesny i praktyczny design z otaczającymi go walorami przyrody. W ofercie inwestycji Glinki dostępne są mieszkania o zróżnicowanym rozkładzie i metrażu ? od kompaktowych apartamentów idealnych dla singli i młodych par, po przestronne mieszkania stworzone z myślą o rodzinach. Każde mieszkanie będzie miało własny balkon natomiast parterowe jednostki mieszkalne tarasy z zielonymi ogródkami ? tak aby mieszkańcy mogli stworzyć prywatne miejsce do relaksu także na świeżym powietrzu.

Dla wygody mieszkańców, inwestor zapewnił również takie udogodnienia jak garaż podziemny, wyposażenie budynku w windę oraz możliwość dostępu do komórek lokatorskich. Budynek zaopatrzony będzie w ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej które jest nie tylko ekologicznym i efektywnym rozwiązaniem ale też zapewnia racjonalne koszty eksploatacyjne. Mieszkańcy będą więc mogli cieszyć się komfortem cieplnym i ekonomicznym, jednocześnie dbając o środowisko

Więcej informacji pod numerem telefonu: 785-800-900

www.gliniki.pl
Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres
Zobacz pełną wersję podhale24.pl