Sprzedawca / Serwisant / Pracownik wypożyczalni nart

Dodano
09.10.2018, 15:42
Kontakt
rhSPORT poszukuje pracowników na stanowiska:

-Sprzedawca
-Pracownik wypożyczalni sprzętu
-Serwisant

Miejsce pracy:
-Białka Tatrzańska
-Bukowina Tatrzańska

Nasza oferta:
• dowolna forma zatrudnienia i wymiar etatu
• stabilność zatrudnienia
• profesjonalne szkolenia
• dynamiczne i przyjazne środowisko pracy

Twoje zadania:
• aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów/usług
• dbanie o wygląd obiektu
• czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:
• otwartość i zorientowanie na klienta
• uśmiech, optymizm i chęć do działania
• umiejętność współpracy w zespole
• doświadczenie w branży sportowej mile widziane

Szczegóły oferty pracy: www.rhsport.pl/praca
CV prosimy składać mailowo: sklep@rhsport.pl
Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.
Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres