16.05.2014, 14:36 | czytano: 3175

Juwenalia Kokoszkowe - oświadczenie organizatorów

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu oświadcza, że występ Marcina Dańca oraz koncerty zespołów Zabili Mi Źółwia i Luxtorpeda planowane na 15 maja, zostały odwołane ze względu na ulewne opady deszczu i silny, porywisty wiatr, które zagrażały bezpieczeństwu uczestników imprezy.
W związku z pojawiającymi się w mediach komentarzami pragniemy poinformować, że wieczór koncertowy nie był imprezą biletowaną, nie ma więc potrzeby zwracania opłat.
Należy też podkreślić, że pomimo wczorajszych katastrofalnych warunków atmosferycznych nie ma żadnych strat ani zniszczeń, płyta Rynku została oddana w stanie nienaruszonym. Ponadto wszystkie imprezy związane z Juwenaliami zostały ubezpieczone.

PPWSZ , chcąc zrekompensować lokalnej społeczności odwołanie wydarzenia, planuje przeprowadzenie koncertów w późniejszym terminie i prowadzi w tej sprawie zaawansowane rozmowy z wykonawcami. Występy grup Luxtorpeda i Zabili Mi Żółwia odbędą się w czerwcu, trwa ustalanie miejsca koncertu. Natomiast kabaret Marcina Dańca zaprezentuje się jesienią w auli Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Źródło: Dział Promocji, Współpracy i Monitorowania Karier Zawodowych PPWSZ
Może Cię zainteresować
komentarze
student17.05.2014, 22:45
Mam pytanie. Czy Miasto Nowy Targ przekazało na organizację imprezy jakieś pieniądze ?. Słyszałem o 40 tysiącach złotych.Mam nadzieję, że to plotka. Jeżeli to jest prawda zadaję drugie pytanie: czy w związku z odwołaniem imprezy pieniądze zostały przez uczelnię doi miasta zwrócone?
Joasia17.05.2014, 15:25
wszystko było profesjonalnie przygotowane, telebim koło sceny, super scena, nagłośnienie ,oświetlenie i oczywiście gwiazdy na poziomie tylko pogoda pokrzyżowała plany ale nie tylko u nas bo Dni Skawiny zostały też odwołane
Renia17.05.2014, 11:44
bodzio, nie wiesz jakie są przepisy dotyczące organizacji takich imprez, więc się nie wypowiadaj. Nie da się tak szybko zmienić miejsca, bo na same wymagane prawem pozwolenia i terminy zgłoszeń trzeba więcej czasu. Nie wiesz - siedź cicho w swojej piaskownicy.
szerokie pole17.05.2014, 11:40
Dokładnie, cokolwiek by napisali, cokolwiek zrobili - zawsze będą tacy, co bezpodstawnie skrytykują.
Ja i tak jestem pod wrażeniem organizacji i programu Juwenaliów. Brawo.
meteo17.05.2014, 09:45
Oj studenci organizują koncert. Znakiem tego w czerwcu będzie ulewa.
folka17.05.2014, 08:02
Nie kopie się leżącego!!! Fajnie wszystko krytykować, jak się patrzy na to z boku. Co by nie zrobili organizatorzy i tak byłaby krytyka, bo to najłatwiej pisać i narzekać. Chwała wam za to, że działacie widzimy się i w czerwcu i w październiku!!!!
bodzio tysiąc16.05.2014, 22:14
Dlaczego organizatorzy mieli tydzień czasu odkąd zapowiadali ulewy i nie potrafili przenieść imprezy, twierdząc, że się nie da, że za dużo organizacji itd, a nagle oświadczają, że koncerty odbędą się w czerwcu? Czyli co? Jednak się dało? Niemożliwe! No chyba, że UTW ze swoim występem robił fochy i koniecznie chcieli wystąpić wczoraj. Brak mi słów, organizacja na poziomie przedszkola i zabawy w piaskownicy.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl