21.09.2014, 11:17 | czytano: 1293

Dziś koncert galowy Miejskiej Orkiestry Dętej

zdj. Michał Adamowski
Deszczowa niedziela prawdopodobnie większości z Państwa pokrzyżowała plany na spokojny, miło spędzony dzień. Niestety deszczowa aura udziela się każdemu. Pochmurny dzień, pochmurni ludzie. Tak być nie musi, a już na pewno wieczór.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na dzisiejszy wieczorny Koncert Galowy Miejskiej Orkiestry Dętej. Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym targu na godzinę 18:00. Koncert związany jest ze 133. rocznicą powstania w Stolicy Podhala jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.
Przyjdźcie by pochmurny dzień nie był dniem straconym. Przyjdźcie by posłuchać muzyki, by może się w niej zakochać. A może ktoś zechce dołączyć do nas... Nieprzekonani mamy nadzieję - przekonają się na własne oczy i uszy.

- To pierwszy tak duży Koncert naszej Orkiestry. Wszyscy są podekscytowani i chcą jak najlepiej zagra - zaznacza Kapelmistrz Marcin Musiak. Będzie dużo pięknej muzyki. Mam nadzieję, że publiczność będzie co najmniej zadowolona, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich.

Po Koncercie będzie można wesprzeć Orkiestrę. Do puszek będą zbierane wolne datki na działalność zespołu, który od dwóch lat stara się jak najlepiej reprezentować Nowy Targ, a tym samym każdego mieszkańca.

Koncert Galowy - Miejski Ośrodek Kultury godzina 18:00. Wstęp wolny

Piotr Twardowski
komentarze
klara21.09.2014, 20:51
koncert cudowny
Zobacz pełną wersję podhale24.pl