09.02.2016, 21:30 | czytano: 908

Trwa plebiscyt na Sportowca Podhala Roku 2015

Już po raz siódmy portal SportowePodhale.pl wraz z Podhale24.pl organizuje plebiscyt sportowy podsumowujący rok 2015. Poza tytularnym Sportowcem Roku wybierać można też: Młodego Asa, Najlepszego Trenera, Najlepszą Drużynę, Najlepszy Klub Młodzieżowy i Działacza Sportowego.
Po raz pierwszy na naszym plebiscycie Czytelnicy wskazać też mogą najlepszą ich zdaniem sportową imprezę roku 2015.
Plebiscyt trwa do 4 marca br. włącznie. Po jego zakończeniu odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów wszystkim nominowanym i pucharów dla zwycięzców poszczególnych kategorii.

Głosowanie odbywa się poprzez SMS. Na stronie plebiscyt.sportowepodhale.pl znajdują się informacje o nominowanych w każdej kategorii. Każdemu kandydatowi przyporządkowany jest unikalny kod.

Aby oddać głos należy wysłać SMS na numer 71068 w treści wpisując kod przyporządkowany kandydatowi, na którego chcemy zagłosować. Wysłanie SMS jest płatne, cena wynosi 1,23 zł brutto za każdy wysłany SMS.

Głosować można wielokrotnie na różnych lub tych samych kandydatów z wszystkich kategorii.
Zachęcamy do wspólnej zabawy – w tym roku dołączyli do nas nowi partnerzy: Aquapark Zakopane, MCSiR w Nowym Targu i Sklepy Sportowe Koperniak. W nasza akcję włączyło się także Radio Alex.

wo/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl