11.04.2016, 15:48 | czytano: 5214

Pierwszy casting do konkursu Miss Polski. Pojawiła się dziewczyna o ciekawej urodzie z szansą na sukces

W sobotę w Nowym Targu miał miejsce pierwszy casting do konkursu Miss Polski, który odbędzie się 20 maja w restauracji Czarna Owca na terenie nowo powstałej targowicy przy ul. Waksmundzkiej.
Organizatorka regionalnych wyborów - projektantka Aneta Larysa Knap - jest zadowolona z sobotniego castingu. - Mogę stwierdzić, że pojawiła się dziewczyna o ciekawej urodzie żurnalowej, naturalna, wręcz idealna, która ma szansę na pracę międzynarodową. Sama jestem ciekawa jak się potoczą jej dalsze losy. Kilka pozostałych dziewczyn ma natomiast dobre warunki na wybieg - dodaje.
Kolejny casting odbędzie się 15 kwietnia, w piątek, ponownie przy ul. Kościelnej 7 (I piętro) w Nowym Targu. Początek - godz. 18.00.

Wymagania dla kandydatek:
a) być stanu wolnego;
b) być bezdzietna;
c) posiadać obywatelstwo polskie;
d) w chwili przystąpienia do Konkursu ukończyć 14-ty rok życia i nie ukończyć 24-tego roku roku życia;
e) posiadać nieposzlakowaną opinię;
f) nie posiadać widocznych tatuaży;
g) nie uczestniczyć w poprzednich edycjach Konkursu na etapie finałowym;

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat jego organizatorzy czuwają nad wyborem najpiękniejszej Polki, bo #koronajesttylkojedna.

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.
Jako jedyne Biuro Miss Polski jest licencjobiorcą wielu międzynarodowych wyborów, dzięki czemu finalistki mają możliwość zwiedzenia wszystkich kontynentów.

Laureatki odniosły wiele światowych sukcesów. Z ich grona wywodzą się dwie zwyciężczynie wyborów Miss International, a także: Miss Supranational, Queen of Europe czy Miss Tourism Europe. Tytuły wicemiss i inne wyróżnienia reprezentantki konkursu przywoziły m.in. z takich konkursów jak: Miss World, Miss International, Miss Supranational, Miss Grand International, Miss Globe, Miss Exclusive of the World, Miss Tourism International.oprac. r/ źródło: materiały prasowe organizatorów
Może Cię zainteresować
komentarze
obserwator15.04.2016, 12:38
To 26 czy 24 lata ? Na plakacie błąd czy w artukule?
Pijak15.04.2016, 08:47
Brzyćkie weredy fuj
Kasia12.04.2016, 21:14
co to za dziewczyna?
Kasia12.04.2016, 21:13
o jakiej dziewczynie mowa?
Ewa dodaje11.04.2016, 22:34
Filmiki z fb - oczywiście - castingowe - nie te z ogólnopolskiego finału :)
Ewa11.04.2016, 21:10
Czy to któraś z tych z filmików ??? No rzeczywiście oryginał goni oryginał !
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl