25.05.2016, 16:30 | czytano: 1513

Unikatowe video z Joy Ride BIKE Festival w Kluszkowcach i zapowiedź kolejnych atrakcji

zdj. Piotr Staroń
Setki rowerzystów w tonie błota walczyło tydzień temu w Kluszkowcach podczas Joy Ride BIKE Festivalu. Zobacz relację video.
Trudno wyobrazić sobie gorszą pogodę na rower niż ta, która zastała zawodników podczas festiwalu rowerowego w Kluszkowcach. Deszcz padał nieustannie przez 18 godzin, a temperatura nie przekraczała 12 stopni. Jak powiada stare przysłowie „nie ma kiepskich warunków, może być tylko słaba motywacja”. Z tym właśnie hasłem na starcie w 8 konkurencjach pojawiło się ponad 1700 zawodników z całej Polski, a nawet Europy! Oto co się wydarzyło w dwa deszczowe dni oraz słoneczną niedzielę -


Ledwo zawodnicy wysuszyli swoje zmoczone ubrania, a już przygotowują się do festiwalu w Zakopanem. W samym sercu miasta, na Dolnej Równi Krupowej od 24 do 26 czerwca zostanie rozłożone rowerowe miasteczko, a na jego terenie odbędą się:
- Szkolenia i wycieczki z MTB Academy, dla osób, które chciałyby postawić pierwsze kroki w jeździe nieco bardziej ekstremalnej
- Szkolenia z pierwszej pomocy z Extreme Trauma Team
- Starty dla zawodowców w konkurencjach Kellys Enduro, Cyklokarpaty Maraton i Kärcher Pumptrack
- Darmowe zawody dla dzieci do lat 13
- Mitko Targi rowerowe
- Pokazy skoków rowerowych
- Rowerowe przedszkole, czyli plac zabaw na dwóch kółkach specjalnie dla najmłodszych
- Druga edycja masy krytycznej – masowego przejazdu rowerzystów wszelkiej maści po najważniejszych ulicach Zakopanego.
Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na stronie wydarzenia (www.facebook.com/events/545245178980181/). Projekt dofinansowano ze środków miasta Zakopane w partnerstwie z Zakopiańskim Centrum Kultury.

Patronem medialnym wydarzenia jest Podhale24.

opr.s/
komentarze
NTG25.05.2016, 16:44
Super zabawa i dobra pozycja w dwóch konkurencjach naszego ziomka z nowego targu który znalazł się i na tym filmie w zielonej koszulce na dualu graty stary tyko tak dalej !!!!!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl