18.06.2016, 10:30 | czytano: 1419

Zaproszenie dla wystawców na VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza na VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach 11-15 sierpnia w Zakopanem.
Targi co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów oraz mieszkańców miasta. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z wyrobami rękodzielniczymi z całej Europy, dokonać degustacji produktów tradycyjnych i podziwiać występy zespołów regionalnych. Ideą targów jest nawiązanie międzynarodowej współpracy, popularyzowanie zasad unijnych dotyczących jakości produktów żywnościowych, wyeksponowanie ich różnorodności oraz wymiana doświadczeń pomiędzy wystawcami.
Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w VII Europejskich Targach Produktów Regionalnych w charakterze wystawcy. Potrzebne informacje na ten temat dostępne są na stronach www.produkty-regionalne.eu, www.tatry.pl oraz na facebooku www.facebook.com/ETPRzakopane; tel. 18 20 613 20 wew. 555, e-mail: ula@tatry.pl.

oprac. r /
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Nowy Targ jest potęgą i basta18.06.2016, 14:30
Przenieście to do Nowego Targu tu mamy świetne miejsca na taką imprezę
Nową Targowicę i Nowy Jarmark .Tu powinien być Festiwal Smaku ,W zimie tor lodowy , tu jest miejsce na cyrk? wesołe miasteczko, gokarty,festyny, oktoberfest itp.......
Zorganizujcie darmowy przyjazd turystów z Białki Tatrzańskiej, Bukowiny ,Szczawnicy i Zakopanego do Nowego Targu na te atrakcje .
I zorganizujcie bicie rekordu świata w ilości zjedzonych lodów nowotarskich!
ah18.06.2016, 10:42
Jeżeli ustawienie kilkunastu bud na trawniku zasługuje na miano Europejskich Targów Produktu Regionalnego to organizator zasługuje na miano "miszcza jewropy". Megalomania potężna.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl