30.06.2016, 22:24 | czytano: 2267

Miłośnicy MTB w Waksmundzie i Łopusznej (zdjęcia)

Mazovia MTB Marathon 2016 - VII etap już za nami. Dla jednych była to pierwsza w życiu przygoda z prawdziwymi górami. Dla innych kolejny wymagający maraton. Połączyło ich jedno –miłość do rowerów.
Dwudniowe święto rowerowe rozpoczął sobotni Turbacz Time Trial. Indywidualna jazda na czas pod górę z finałem na najwyższym szczycie Gorców – Turbaczu (1315 m n.p.m). Następnego dnia w niedzielę odbył się VII etap Mazovia MTB Marathon z Łopusznej - uczestnicy ścigali się na dystansie Hobby (9 km), Fit (24 km), Mega (48 km) oraz na królewskiej trasie Giga, która liczyła mordercze 78 km.
Dwudniowe zawody dostarczyły wszystkim niepowtarzalnych doznań! Dodatkowe wydarzenia takie jak Puchar Polski w maratonie MTB 2016, „Powitanie Lata z Nordic Walking” czy zawody dla maluchów z rybką MiniMini dopełniły całą weekendową ofertę.Wójt Gminy Nowy Targ oraz Cezary Zamana dziękuje wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za wspaniałe rowerowe święto i już dzisiaj zapraszają na kolejną edycję w przyszłym roku.

źródło: UG Nowy Targ, s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Chodźcie na Turbacz01.07.2016, 09:02
Głosujcie na ten projekt w Budżecie Małopolski
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl