06.07.2016, 09:34 | czytano: 1235

Zespół Kombii zagrał na Hej Fest (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
W trakcie ponad godzinnego koncertu na Równi Krupowej zespół Kombii wykonał swoje największe, znane wszystkim przeboje. Pogoda dopisała – piosenka Blue wykonana przez support So Flow zgodnie z sugestią wokalistki rozwiała chmury z zakopiańskiego nieba. W najbliższy weekend pierwsze koncerty na Gubałówce zagrają Kult oraz Bracia & Krzysztof Cugowski - tradycyjnie będziemy mieć dla Was bilety!
Pochodzący z Trójmiasta zespół powitał publiczność i przyznał, że bardzo lubi góry. Grzegorz Skawiński zaśpiewał lubiane przez wszystkich utwory, przy których widzowie w każdym wieku bawili się znakomicie akompaniując klaskaniem, tańcząc i śpiewając a capella. Kultowe „Pokolenie”, „Sen się spełni”, „Awinion” oraz „Ślad” zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność, rozgrzaną przez dwa supporty – Chill-e-motions oraz So Flow. Rywalizację o głosy jury i internautów głosujących na portalu interia.pl w ramach Festiwalu Supportów wygrał zespół So Flow, przechodząc do kolejnego etapu, gdzie zawalczy m.in. o 40 tys. zł na nagrania w studiu lub realizację teledysku.
W przerwach między występami artystów odbył się konkurs, w którym widzowie wygrywali koszulki Hej Fest i bilety na kolejne wydarzenia festiwalu. W ramach cyklu zaplanowanych jest jeszcze 16 koncertów, na których zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Występy w najbliższy weekend odbędą się na najwyżej położonej scenie w Polsce, z widokiem na panoramę Tatr. W sobotę 9 lipca na Gubałówce zagra Kult, a w niedzielę 10 lipca Bracia&Krzysztof Cugowski. Imprezy rozpoczną się o godz. 17:30. Bilety można nabyć już od 30 zł, za pośrednictwem platformy eBilet.pl, w salonach Empik, a także w biurach obsługi klienta oraz kasach zakopiańskich ośrodków Polskich Kolei Linowych (Kuźnice, Gubałówka, Kasprowy Wierch, Krupówki). Organizatorami festiwalu Hej Fest są Polskie Koleje Linowe, Miasto Zakopane i agencja eventowa Especto.

Więcej informacji znajduje się na: www.hejfest.pl

Hej Fest to cykl 18 koncertów, które będą grane w wakacyjne weekendy od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Organizatorami wydarzenia są  Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane i agencja eventowa Especto.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na najbliższe koncerty, śledźcie jutro i w piątek nasz profil fb.com/portalpodhale24


Źródło: organizatorzy, zdjęcia Piotr Korczak
zobacz także
komentarze
słabo06.07.2016, 10:14
Tłumów to tam nie było.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl