31.08.2016, 18:45 | czytano: 1761

Rajd rowerowy, nordic walking i atrakcje dla całych rodzin

W najbliższą sobotę na stadionie sportowym w Centrum w Lipnicy Wielkiej zorganizowane zostanie II Orawskie Rodzinne Spotkaniu Rekreacyjne. - Chcemy promować modę na aktywny styl życia, który jednocześnie będzie umacniał to co dla nas najważniejsze -więzy rodzinne. Mile widziani są wszyscy, niezależnie od wieku i stanu - zachęcają organizatorzy.
- Zapraszamy ojców z synami, mamy z córkami, dziadków z wnukami, żony z mężami i dziećmi, młodzież, jednym słowem wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas w towarzystwie rodziny, przyjaciół oraz znajomych - dodają.


Na chętnych czeka udział w rajdzie rowerowym, nordic walking oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Wśród uczestników rozlosowane będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. W tym roku będą to między innymi 3 rowery, kaski, bidony, kijki nordic walking, bilety wstępu do Wypasionej Doliny oraz mini wyprawka dla dzieci przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym.

Zapewniono także gorący posiłek, a na zakończenia dnia - koncert.

- Czekamy na Was 3 września na stadionie w Lipnicy Wielkiej. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Chętnych zapraszamy na Mszę Świętą inaugurującą imprezę, która zostanie odprawiona o godz. 09:00 w Kościele p.w. Św. Łukasz Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej (Centrum) - namawiają organizatorzy.Rajd Rowerowy
Trasa: start 11:00
Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej - Przywarówka - Rajsztag - Kiczory - Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej.
Nordic Walking
Trasa: start 11:00
Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej - źródło Piotra Borowego - „droga rapczycka” - zejście drogą koło P. Kuboka - Stadion Sportowy.

Gry i zabawy dla dzieci
Organizatorzy zapewniają również atrakcje dla najmłodszych, którzy jeszcze nie mogą wziąć udziału w rajdach. Zapewniamy zjeżdżalnie, gry i zabawy z animatorami.Program rajdu:
Inauguracja Mszą świętą o godzinie 9:00 w Kościele Pod Wezwaniem św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej Centrum.
Godzina 10:00 sprawdzenie sprzętu oraz omówienie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.
Start rowerzystów o godzinie 11:00 i przejazd trasy – Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej – Przywarówka – Rajsztag – Kiczory – Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej.
Start marszu nordic walking o godzinie 11:00 – Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej – źródło Piotra Borowego – „droga rapczycka” – zejście drogą koło P. Kuboka – Stadion Sportowy.
Podczas przejazdu rowerowego oraz przejścia nordic walking, nastąpi przerwa na posiłek regeneracyjny.
Powrót na Stadion Sportowy ok. godziny 13:30.
Posiłek po zakończonym rajdzie rowerowym i nordic walking.
Wręczenie pamiątkowych upominków dla uczestników i rozlosowanie nagród.
Rozwiązanie rajdu i podziękowania – około 14.30.
Gry i zabawy dla dzieci mniejszych od godziny 11:00-15:00.
Zabawa przy zespole muzycznym.

organizatorzy, opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl