07.10.2016, 15:59 | czytano: 2613

Policja szuka właściciela skradzionego roweru

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zabezpieczyli rower marki SCOTT, który najprawdopodobniej pochodzi z kradzieży.
- Właściciel roweru powinien posiadać przy sobie dokumenty stwierdzające jego pochodzenie bądź podać szczegóły dotyczące koloru i modelu roweru - informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
- W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich osób, które utraciły rower takiej marki, o kontakt z referentem sprawy mł. asp. Piotr Potaczek pod numerem telefonu 18 26 10 453 lub bezpośrednio z dyżurnym nowotarskiej komendy pod numerami 018 26 10 400 lub 997 - dodaje rzecznik.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
fobia07.10.2016, 17:40
No to ewentualny poszkodowany się ucieszy, że się znalazł przypadkiem... Ale a propos tej sytuacji, przytoczę inną, wg mnie dość ciekawą, mianowicie: Panu X, prawdopodobnie (piszę tak dlatego, że nie znam szczegółów) skradziono rower. Pan X chodził, wypytywał sąsiadów i innych, czy czegoś nie widzieli, nie słyszeli, oczywiście nikt nic nie wiedział. Pan X jest wysoko postawionym pracownikiem instytucji, która na co dzień zajmuje się wykrywaniem tego typu przestępstw. Po trzech dniach, rower stał z powrotem na swoim miejscu. Konkluzje są dwie - albo zapił wcześniej i po trzech dniach sobie przypomniał, gdzie zostawił rower, albo druga, bardziej prawdopodobna, trzeba wiedzieć gdzie szukać. i przede wszystkim chcieć szukać. Oby ta pierwsza była bardziej realna...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl