31.10.2016, 18:04 | czytano: 3199

Arkadio - Bosski Roman: utwór dedykowany wszystkim, którzy już odeszli (posłuchaj)

To utwór dedykowany wszystkim, którzy już odeszli i byli dla nas inspiracją do prawdziwego życia - tłumaczą raperzy Arkadio i Bosski Roman (Drużyna Mistrzów).
Raperzy przywołują postawy miłości i oddania się innym. „Co dzień być bliżej nieba, lecz nie pchać się tam na siłę...” Niech czas Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego będą nie tylko pochyleniem się nad tymi, których już nie ma. Wykorzystajmy go także na to, aby pójść przez reszta życia drogą, która przybliży nas do świętości...
„Żyć jak Święty”, to kolejna premiera z serii #nierzadko. Arkadio postawił sobie cel, aby co poniedziałek wypuszczać nowy singiel.

Na jego facebooku ( http://www.facebook.com/arkadiozdw ) pojawił się także plan dla słuchacza na cały tydzień. W nim poza singlem cieszący się ogromnym zainteresowaniem ”tłusty freestyle" (słuchacze wrzucają temat na żywo, a raper podczas transmisji live tworzy rymy na tematy z komentarzy), vlog i inne atrakcje.

Arkadio - Raper, freestylowiec, mówca. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym.

Działaniom Drużyny Mistrzów patronuje Podhale24.

opr. s/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl