30.12.2016, 09:20 | czytano: 4151

Zabawa sylwestrowa pod Giewontem - bez fajerwerków, bez alkoholu

ZAKOPANE. Jutro w godz. 19.00 – 03.00 na Dolnej Równi Krupowej zorganizowana zostanie impreza masowa „Sylwester z Dwójką”. Organizatorzy proszą uczestników zabawy o przestrzeganie zasad dotyczących transportu, parkingów na terenie miasta oraz bezpieczeństwa.
Osoby przyjeżdżające do Zakopanego na „Sylwestra z Dwójką” proszone są o umieszczenie za przednią szybą samochodu białej kartki papieru formatu A4. Ułatwi to Policji i służbom porządkowym kierowanie ich na wyznaczone parkingi.
Wyznaczone parkingi udostępniane będą odpłatnie w pierwszej kolejności dla uczestników imprezy, których samochody oznaczone zostaną kartką papieru A4. Są to parkingi przy ulicach: Bronisława Czecha, Piłsudskiego, Witkiewicza, Tetmajera, Al. 3 Maja górne, Zaruskiego, Zborowskiego, Gimnazjalna, Kościuszki, Sienkiewicza górna, Jagiellońska.
Dla osób wyjeżdżających z Zakopanego bezpośrednio po imprezie PKP Intercity uruchomiło dwa dodatkowe pociągi: o godz. 3:00 do Krakowa (przyjazd o godz. 6:01) oraz o godz. 3:37 przez Kraków (przyjazd o godz. 06:53) do Warszawy (przyjazd o godz. 10:06).

Organizatorzy zachęcają wszystkich przyjeżdżających i wyjeżdżających z Zakopanego do korzystania z alternatywnych dróg dojazdowych i wyjazdowych, np. przez Czarny Dunajec lub Bukowinę Tatrzańską.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Wejście na teren imprezy będzie możliwe od godz. 18.30 przez bramy zaznaczone na planie graficznym.Organizatorzy informują uczestników, że ze względów bezpieczeństwa zabrania się wnoszenia na teren imprezy alkoholu, materiałów pirotechnicznych i innych niebezpiecznych przedmiotów. Zwracają się także z prośbą, by w celu uniknięcia nieszczęśliwych wypadków sztucznych ogni nie wnosić i nie odpalać także na całej Równi Krupowej w pobliżu terenu imprezy masowej.
Organizatorzy proszą o zapoznanie się z Regulaminem Imprezy Masowej dostępnym na stronach internetowych Urzędu Miasta Zakopane oraz przed wejściami na teren imprezy.

Bieżące komunikaty dot. bezpieczeństwa przekazywać będzie zakopiańska Policja za pośrednictwem strony internetowej http://zakopane.policja.gov.pl/ oraz portalu społecznościowego Facebook.

opr.s/
zobacz także
komentarze
Kryniczanka31.12.2016, 11:49
Ktoś odpowiedzialny za organizację wybrał złe miejsce, którego jest najzwyczajniej za mało dla tylu osób.
Lepiej byłoby pod skocznią, albo przy wyciągu na Nosalu:)
Na tej niewielkiej przestrzeni może się wydarzyć wiele, oby nic złego
fred30.12.2016, 15:52
To się nie uda będzie pijanstwo i strzelnie bo Polak się inaczej nie umie bawić.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl