24.01.2017, 11:50 | czytano: 1318

E-booki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Targu

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu odnowiła licencję dostępu do e-booków w serwisie IBUK Libra. Oznacza to, iż Czytelnicy będą mogli korzystać z darmowego dostępu do serwisu przez kolejny rok.
Na uwagę zasługuje fakt, iż platforma IBUK Libra ma patronat Polskiego Wydawnictwa Naukowego, co z kolei gwarantuje rzetelność, aktualność oraz wysoką kulturę pracy z oferowanymi tam e-zbiorami.
Licencja wykupiona przez Bibliotekę oferuje naszym Czytelnikom legalny i bezpłatny dostęp do platformy cyfrowej z e-bookami w serwisie IBUK Libra. Mając na względzie duże zainteresowanie e-bookami ze strony naszych Czytelników, a także coraz bardziej rosnącą popularność e-czytania, nasi Czytelnicy mają nadal możliwość korzystania całkowicie bezpłatnie z tej oferty przez cały 2017 rok.

Czytelnicy już korzystający z w/w platformy mogą to robić nadal, bez konieczności ponownej rejestracji. Wszystkich chętnych do skorzystania z oferty darmowego dostępu do e-booków zapraszamy do odwiedzin Biblioteki lub kontaktu w celu pobrania indywidualnego kodu niezbędnego przy rejestracji. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej: www.mbp.nowytarg.pl

IBUK Libra to:
darmowy i w pełni legalny dostęp do e-booków,
serwis czynny 24h na dobę,
ciekawa oferta tematyczna księgozbioru,
patronat wydawnictwa PWN,
wygodna praca z tekstem,
mobilność – dostęp do serwisu na Twoim laptopie, tablecie, telefonie komórkowym

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty. Jeżeli nie posiadasz komputera lub dostępu do Internetu całkowicie bezpłatnie i bez konieczności rejestracji możesz poczytać
e-booki w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się na parterze budynku
MOK-u.
Do zobaczenia w Bibliotece!

Wawrzyniec Giełczyński MBP Nowy Targ
zobacz także
komentarze
ObserwatO0r24.01.2017, 13:44
Posprzątaliście już w bibliotece? ;)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl