17.02.2017, 09:08 | czytano: 2132

Bieg Walentynkowy w Kościelisku (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
55 par wzięło udział w III Walentynkowym Biegu, który odbył się w Kościelisku. Zawody rozegrano tradycyjnie na trasach biegowych na Chotarzu.
Tegoroczna edycja biegu była wyjątkowa. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że na start zgłosiła się rekordowa liczba zawodników. Radosny nastrój zawodów, które odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze bez zaciekłej rywalizacji, potęgowały wymyślne stroje, które przygotowali zawodnicy. Na trasie spotkać można było Szkotów, kanadyjskich traperów, egipskie mumie, a nawet… smerfy.
W biegu zwyciężyła para Karolina Pitoń i Maciej Rapacz. Drugie miejsce zajęli Stanisław i Małgorzata Gąsienica, a na najniższym stopniu podium stanęli Catherine Spierenburg i Czesław Mączyński.

Nagrodę za najlepsze przebranie po jednogłośnym werdykcie jury otrzymali Maria i Franciszek Fatla z Zakopanego, którzy bieg ukończyli na 10 miejscu.

W zawodach wzięli udział nie tylko mieszkańcy Kościeliska. na starcie pojawili się goście m.in. z Myślenic, Krakowa, Nowego Targu, Wrocławia, Żywca, a nawet Bydgoszczy.

rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
zobacz także
komentarze
Ted17.02.2017, 09:40
Ganiane stroje! Brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl