15.03.2017, 10:15 | czytano: 3440

Kobiety świętowały w Szczawnicy (zdjęcia)

Zgodnie z tradycją, bo już po raz 11-ty szczawniczanki uczciły swoje święto we własnym gronie. Organizatorki Dnia Kobiet w Dworku Gościnnym, pod czujnym okiem Joanny Oleksy, stanęły na wysokości zadania: była dobra muzyka, smaczne jedzenie oraz wiele zabaw i konkursów z nagrodami.
Szczawnickie panie tuż po 19-tej zabawę rozpoczęły szampanem. Przy pełnej sali tańczyły i śpiewały. Na scenie zaprezentowały się dwie młode absolwentki szczawnickiej Szkoły Muzycznej i członkinie zespołu Juhasy: Zuzanna Skowrońska i Aleksandra Szulc z repertuarem przygotowanym specjalnie dla pań. Gościnnie w Jazz Barze wystąpił Kordian z kilkoma lekkimi piosenkami w stylu disco polo.
Podczas imprezy, w konkursach do wygrania były nagrody. Zabawa trwała do rana. Panie obiecywały, że spotkają się za rok.

Joanna Dziubińska
zobacz także
komentarze
Do Walentyny15.03.2017, 21:08
Nikt nigdzie nie napisał ze zorganizowal imprezę. Jest wyraźnie napisane ze panie zorganizowały we własnym gronie. A do zdjęć wszystkie panie chętnie pozowaly wiec nie bardzo wiem o co ten płacz. Nikt do tej pory nie chwali się ze jest organizatorem tej imprezy. I każdy wie ze jeśli chce się zabawić to trzeba za to zapłacić. To jasne i czytelne.
Panna Walentyna15.03.2017, 19:55
Zapomniano napisać ze panie same oplacily wejsciowke-60zl, a teraz ktos im jeszcze fotki porobil i w obieg puscil chwalac sie jaka ta impreze zorganizowal... żenada. Na takiej imprezie to powinien byc zakaz robienia zdjec (tak jak to jest zwyczaj na wieczorach panienskich i kawalerskich), chyba ze jedno grupowe, symboliczne jesli bylyby chetne. Kobiety! Ktos waszym kosztem robi sobie reklame a wy za to jeszcze dziekujecie.... ehhh
m.......a15.03.2017, 14:25
do frytka......... nie jakiś chłopina i nie marny tylko znany i lubiany DJ:)
Gdyby nie on to nie było by tyle uśmiechów na twarzach świętujących Pań.
frytka15.03.2017, 12:42
swieto kobiet a na okladce jakis chlopina ..marna fotoleracja.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl