08.04.2017, 18:22 | czytano: 2110

Fundacja HANDICAP Zakopane zakończyła udany sezon

Sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane zakończyli sezon zimowy zawodami narciarskimi. Nazwa zawodów - "Narciarskie Pożegnanie Zimy" okazała się dość przewrotna: w czasie zawodów przyszła śnieżyca i atmosfera zrobiła się prawdziwie zimowa.
Najwytrwalsi zawodnicy walczyli na trasie giganta, biegu narciarskiego i biegu z kijami. Po zawodach uczestnicy odebrali dyplomy i nagrody a potem wspólnie świętowali przy herbatce, słodkościach i muzyce. A było co świętować!
Narciarski sezon 2016/2017 był bardzo udany dla sportowców Fundacji HANDICAP Zakopane. Nasi zjazdowcy zajęli honorowe miejsca (2,3,3,4m) w Sprawdzianie Kadry Olimpiad Specjalnych w Zakopanem w grudniu 2016, zdobyli 9 medali w Mistrzostwach Polski SPRAWNI RAZEM (4 złote, 3 srebrne, 2 brązowe). A na koniec zimy - największy sukces tego sezonu - dwa srebrne medale Antoniego Wierciocha w Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2017 wywalczone w marcu w Austrii w slalomie i gigancie.

Gratulujemy sukcesów narciarzom Fundacji HANDICAP Zakopane, życzymy dalszego rozwoju sportowego i sukcesów w sportach letnich. Dziękujemy Trenerom za ich pracę, Sponsorom, Darczyńcom i Przyjaciołom za niezawodne wspieranie naszych Sportowców.


Tekst i zdjęcia: Fundacja HANDICAP Zakopane, oraz Ł. Wiercioch) / materiał prasowy
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl