04.05.2017, 01:35 | czytano: 4652

I Festyn Rodzinny w Zębie (zdjęcia)

Niezapomniane wrażenia, dobra zabawa, duża dawka dobrej muzyki, tańce, smaczne ciasta, przysmaki z grilla, zawody rodzinne, Zumba na świeżym powietrzu, “dmuchańce”, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, przepiękne występy dzieci, to tylko część atrakcji, która czekała na wszytkich gości I Festynu Rodzinnego w Zębie.
Festyn otworzyli dyrektor Zespołu Szkół w Zębie Piotr Malinowski oraz Barbara Polak z Urzędu Gminy Poronin. Na scenie pojawili się goście. Na żywo zagrał Bogusław Ćwiertnia – lider grupy muzycznej HeavyWay, który wystąpił wspólnie z córką Magdaleną. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowała się też Katarzyna Węglarz – młoda góralka, która w 2015 r. dotarła do ogólnopolskiego finału w popularnym programie stacji TVN: Aplauz Aplauz. Nie zabrakło również utalentowanych uczniów szkoły w Zębie. Swój kunszt wokalny zaprezentowały uczennice gimnazjum – Małgorzata Polak i Karolina Gal.
W programie znalazły się również pokazy Akademii Tańca z Poronina, występ zespołu Zbójnicek, związanego od początku istnienia z najwyżej położoną szkołą w Polsce. A na finał… gwiazda wieczoru - zespół Baciary góralskimi nutami rozruszał całe Pogórze Gubałowskie. Tym bardziej, że liderzy kapeli byli uczniami tej szkoły!

Celem festynu było zachęcenie całych rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu w sposób aktywny i zabawy bez alkoholu. Organizatorami festynu byli: Zespół Szkół w Zębie, Rada Rodziców, zespół Baciary, Gmina Poronin, Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zespół Zbójnicek oraz Związek Podhalan – Oddział Ząb.

organizatorzy, zdj. Andrzej Kubatek
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Rodzic04.05.2017, 13:07
Brawo dla organizatorów!!!
baciok@04.05.2017, 08:31
Coś się zaczyna w tym Zębie dziać a nie tylko. Brawo dla nowego Dyrektora i wszystkich organizatorów.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl