09.06.2017, 13:39 | czytano: 3247

Festyn rodzinny z hokejowym akcentem (zdjęcia)

W Przedszkolu nr 4 w Nowym Targu odbył się Festyn Rodzinny „Przedszkolak - Mały Obywatel Świata”.
Na festynie nie mogło zabraknąć akcentu hokejowego ponieważ to hokeiści z Podhala grają w różnych drużynach na całym świecie. Młodzi początkujący hokeiści już w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej dużo podróżują po kraju jak i świecie rozgrywając mecze hokejowe. Dlatego na hasło Mały Obywatel Świata natychmiast wstawili się do przedszkola nasi hokeiści z klubu hokejowego MMKS-Podhale. Na festynie koledzy przedszkolaków z grupy hokejowej Nabór pokazywali przedszkolakom jak należy strzelać na bramkę aby pokonać bramkarza. Zabawa przyciągnęła wielu fanów hokeja którzy obiecali że dołączą do nas na treningach w klubie hokejowym.
A teraz najważniejsze - dla pierwszych którzy się zgłoszą do trenera Rafała Sroki i zaliczą test sprawnościowy będzie wypożyczony sprzęt hokejowy zakupiony z konkursu TESCO. Pierwszy miesiąc treningów jest bezpłatny po wcześniejszym ustaleniu zajęć z trenerem. Zajęcia trwają cały sezon i nie potrzeba czekać aż do zimy. W lecie trenujemy również na zewnątrz w plenerze jak i na sali gimnastycznej. Starsza grupa Nabór w wieku do dziesięciu lat, ma zajęcia uzupełniające również z akrobatyki, z koordynacji ruchowej, z unihokeja, basen oraz typowe treningi hokejowe.

Uwaga dla początkujących zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej lub na hali lodowej w środy czwartki i piątki około 17.30 Zapraszamy wszystkich chętnych od przedszkola po czwartą klasę podstawową do wspólnej aktywności. Najważniejsza jest dla dzieci sprawność sportowa i nauka – w klubie hokejowym o tym pamiętamy i dlatego od lat szkolimy mistrzów i przyszłych reprezentantów Polski.

Źródło: materiały prasowe
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl