05.07.2017, 20:20 | czytano: 2313

Alicja Bachleda-Curuś powita publiczność na Festiwalu Visa Kino Letnie w Zakopanem

Na zaproszenie organizatorów Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017, prosto z giżyckiej inauguracji festiwalu, Alicja Bachleda-Curuś, przyjedzie do Zakopanego, gdzie 7 lipca o godzinie 21.00, na Kulturalnym Placu Niepodległości, spotka się z miłośnikami kina.
Alicja Bachleda-Curuś uroczyście otworzy zakopiańską edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017. Hollywoodzka gwiazda przywita zakopiańską publiczność na Kulturalnym Placu Niepodległości nieopodal Krupówek, gdzie codziennie przez całe wakacje można oglądać filmy na wielkim ekranie kinowym.


Wraz z aktorką, zakopiańskich widzów przywitają również: Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula, Beata Majcher, Dyrektor ZCK oraz organizator festiwalu, Prezes Outdoor Cinema - Paweł Adamski. Wieczór uświetni seans filmowy, francuskiej komedii „Jak Bóg da”, prezentowanej w ramach cyklu Komediowe piątki.

Jak co roku, każdy tydzień festiwalu został podzielony na atrakcyjne dni tematyczne. W repertuarze znajdą się filmy oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, światowe super hity i kino artystyczne, nie zabraknie też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą.

Alicję Bachledę-Curuś widzowie będą mogli zobaczyć nie tylko na żywo, ale również na ekranie. W ramach czwartkowego cyklu Made in Poland zostanie wyświetlony ostatni film z udziałem aktorki – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, który obejrzało do tej pory w Polsce blisko 3 miliony widzów.

Festiwal Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 trwa przez całe wakacje, a projekcje w Zakopanem odbywają się codziennie na Kulturalnym Placu Niepodległości – w lipcu o godz. 22.00, a w sierpniu o 21.30.
Repertuar na stronie www.Kino.Visa.pl. Tam także znajduje się możliwość oddania głosu w Plebiscycie Publiczności i wygrania atrakcyjnych nagród.

Wstęp na inaugurację festiwalu jest bezpłatny.

mat. prasowy opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
MF07.07.2017, 07:05
Zadna pieknosc ....
I06.07.2017, 14:12
Bez Farelki to żadna atrakcja.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl