25.08.2017, 15:35 | czytano: 2080

Smak Grecji w Murzasichlu

Działająca w hotelu Kopieniec restauracja Krajobrazy co rusz zabiera swoich Gości w kulinarne podróże po bardziej lub mniej odległych miejscach globu.
Tym razem tematem przewodnim bufetu przygotowanego na najbliższą sobotę będzie kuchnia słonecznej Grecji. Już od czasów starożytnych jedzenie miało wielkie znaczenie dla Greków, tak samo jak dla kucharzy z restauracji Krajobrazy.
Na ten dzień przygotowali oni kofte z tzatzikami, musake, sałatkę grecką, gemiste (bakłażan nadziewany warzywami i ryżem z fetą i szpinakiem), tiropitakie (pierożki z ciasta filo z serem feta i szpinakiem), souvlake (pita z warzywami, kurczakiem i frytkami), kolokithokeftedes (placuszki z cukini, ziemniaków i fety), revithia (zupa z ciecierzycy) i baklawe.
Kolacja, która rozpocznie się o 18.oo będzie miała formę bufetu. Cena to 49 zł od osoby. Podhale24.pl ma jak zwykle bezpłatne zaproszenie na to wydarzenie dla swoich czytelników. Otrzyma je osoba, która pierwsza prześle nam na adres konkursy@podhale24.pl maila o tytule Restauracja Krajobrazy, w treści podając numer telefonu i imię. Powodzenia i ... smacznego!

Stolik można zarezerwować (ale nie trzeba!) pod numerem telefonu +48 18 533 05 56

red/
Może Cię zainteresować
komentarze
baribal25.08.2017, 16:48
Ale ściema. A gdzie cypuro.uzo. A gdzie baranina w tymianku z grila.A gdzie zupa cytrynowa z kluseczkami. Nie wspomnę o faszerowanych paprykach,bakłażanie i oliwkach . Grecja to orzechy w miodzie,rybki caca,ośmiornice w słodko-kwaśnej marynacie i wszechobecny anyż.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl