29.09.2017, 10:49 | czytano: 5974

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Zmiany na stanowiskach dyrektorów

Fot. Robert Miśkowiec
Na sesji Rady Powiatu Nowotarskiego pożegnano odchodzących ze stanowisk dyrektorów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rabce-Zdroju i Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku. Akty powołania na stanowiska otrzymali natomiast ich następcy i dyrektorzy ze szkół w Rabce-Zdroju i Nowym Targu.
Starosta Krzysztof Faber w obecności radnych serdecznie żegnał i dziękował za lata pracy Jadwidze Maciążek, dyrektor rabczańskiej poradni. Na stanowisku dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przepracowała ona 25 lat. Starosta podkreślał jej profesjonalizm, spokój i umiejętność rozwiązywania problemów. To, według niego - wzór dyrektora. Na stanowisku zastąpiła ją Ewa Paśko, która obowiązki dyrektora objęła 1 września, a na sesji Rady Powiatu Nowotarskiego, wraz z dyrektorami innych placówek odebrała akty powołania na stanowisko.


Z rąk starosty i urzędującego członka zarządu Bogusława Waksmundzkiego odebrali je również: Ewa Jaworska (ZS w Rabce-Zdroju), Beata Tarnowska (ZS nr 3 w Nowym Targu), Marek Świder (LO im. Romera w Rabce-Zdroju), Tadeusz Kalata (SOSW w Nowym Targu) i Leszek Wołek (Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku).

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
bierut29.09.2017, 20:38
w Krościenku to już chyba 7 dyrektor w ciągu ostatnich 7 lat?
pytanie z Orawy29.09.2017, 13:48
a pani Jaworska to nie pobiera emerytury ?
Adaaa29.09.2017, 11:08
No i dobrze
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl