01.10.2017, 14:30 | czytano: 1201

Ruszyła kolejna edycja konkursu fotograficznego "Tatrzańska Jesień"

arch. M. Adamowskiego
Konkurs Fotograficzny „Tatrzańska Jesień” to cykliczne wydarzenie, którego celem jest podzielenie się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie. "Odkryjmy w sobie talent, patrzmy wrażliwym okiem na barwy tatrzańskiej jesieni, weźmy udział w konkursie" - namawiają organizatorzy.
Prace oceniać będzie jury, składające się z wybitnych fotografików oraz osób nie związanych profesjonalnie z tą dziedziną, ale patrzących na otaczający nas świat poprzez pryzmat swojej wrażliwości. Jak co roku fundatorem  specjalnej nagrody za zdjęcie podkreślające jego literacką formę jest Bożena Gąsienica, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem. Ponadto, po każdej edycji konkursu organizowana jest wystawa.
 
Każdy kto chce podzielić się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie aparatu i zarazić górską pasją innych, ma teraz ku temu okazję. W konkursie mogą wziąć udział prace autorów profesjonalnych i amatorów z kraju i za granicy.
 
Prace należy przesyłać do końca października br. na adres: Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury ul. Tetmajera 24, 34 – 500 Zakopane.
Szczegóły na stronie www.tatry.pl 

opr.s/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl