12.12.2017, 09:00 | czytano: 1143

Bieg pod choinkę

Nadleśnictwo Nowy Targ oraz Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zachęcają do uczestnictwa w „Biegu pod choinkę”.
Impreza połączona jest z Podhalańską Świąteczną Akcją Charytatywną „Serce za serce”, polegającą na zbiórce świątecznych darów w postaci trwałych środków spożywczych, środków czystości, artykułów plastycznych, które później przekażemy ubogim.
Oprócz biegu na dystansie 5 km odbędzie się również marsz nordic walking, a dla najmłodszych przewidziane są gry i zabawy na powietrzu oraz ognisko. Oznakowana trasa poprowadzona została ścieżkami Boru Nowotarskiego. Zapisy do biegu i marszu zostaną przeprowadzone w Biurze Zawodów na terenie wiaty edukacyjnej Nadleśnictwa od godziny 9.00 .
W czasie imprezy możliwy jest także zakup świątecznej choinki, jest to niepowtarzalna okazja do przyniesienia choinki prosto z lasu.

Impreza odbędzie się 16 grudnia 2016 roku (sobota) w obiekcie edukacyjnym Nadleśnictwa (przedłużenie ulicy Składowej). Szczegółowe informacje na plakacie.

Materiały prasowe, oprac. r/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl