11.01.2018, 09:37 | czytano: 1527

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Targu. Do wylicytowania... mundur górniczy

W niedzielę 14 stycznia, już po raz dwudziesty szósty w Polsce i na świecie, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka odbywa się pod hasłem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, a jej finał odbędzie się również w Nowym Targu.
Na obszarze działania Podhalańskiego Sztabu WOŚP Akcja Serca z Nowego Targu kwestować będzie blisko 200 wolontariuszy. Będzie ich można spotkać w Nowym Targu, ale również w Białce Tatrzańskiej, Białym Dunajcu, Bukowinie Tatrzańskiej, Czarnym Dunajcu i Gronkowie. Datki na wsparcie 26. Finału można również wrzucać do puszek stacjonarnych, które znajdą się w wielu miejscach Nowego Targu, między innymi w restauracji DejaVue, pubach Plama, Zagadka, kawiarni Lila Vanilla czy w nowotarskiej Bursie.


Podhalański Sztab WOŚP i przyjaciele zapraszają także do udziału w wydarzeniach na terenie Nowego Targu wspierających 26. Finał WOŚP:

12 stycznia zarówno CF Podhale (Al. Tysiąclecia 74- Mała Hala Gorce) jak i HiFitness (ul. Sikorskiego 20) przygotowały na ten dzień coś specjalnego. Oprócz wyjątkowego dnia treningowego przeprowadzone zostaną licytacje, z których dochód zasili konto 26. Finału.

14 stycznia w Fitness Factory (os. Bohaterów Tobruku) odbędzie się specjalny dzień treningowy i licytacje. Miejski Ośrodek Kultury (al. Tysiąclecia 37) zaprasza występy i koncerty na scenie MOK, licytacja oraz światełko do nieba o godzinie 20.

Oprócz tego, również na terenie MOK, w godzinach 11.00-16.00 stowarzyszenie Kropla prowadzić będzie akcję honorowego krwiodawstwa, a stowarzyszenie Airsoft Podhale od godziny 12.00 zaprasza na strzelnicę i wystawę sprzętu.
Organizatorzy zachęcają do udziału w aukcjach w serwisie allegro.pl. - Dzięki naszym darczyńcom tegoroczną zbiórkę można wesprzeć licytując Widokowy Lot Balonem PCD Salami, vouchery na wykonanie tatuażu od StraightLine Tattoos, Czapki 26. Finału WOŚP oraz Podhalańskiego Sztabu WOŚP wykonane przez Jack Headwear, Wisiorek „Szarotka” wykonany przez DawidCraft, trening snowboardowy z naszą olimpijką Aleksandrą Król, gadgety z autografami od Eve-Nement i naszych skoczków narciarskich Dawida Kubackiego i Kamila Stocha oraz Mundur Górniczy Kopalni Węgla Brunatnego w Koninie przekazany przez pana Tomasza Garbaciaka - informuje w komunikacie Podhalański Sztab WOŚP.Źródło: Podhalański sztab WOŚP, oprac. r/
zobacz także
komentarze
koniec bliski12.01.2018, 18:54
Wykorzystuje dzieci i młodzież do zbiórek , a udaje ,że dzieciom pomaga. Czysta hipokryzja .Czekam kiedy skończy się ta parada i dokładnie go rozliczą co do grosza .
Wicher11.01.2018, 20:45
Owsiaki miliony na koncie i śmieją się z naiwniaków !
Wyrocznia11.01.2018, 16:41
Polowanie na głupich i naiwnych czas rozpocząć!
@wolontariusz11.01.2018, 13:23
Im bardziej tacy jak ty atakują Owsiaka, tym więcej pieniędzy zbiera WOŚP. Wprawdzie taki nic nie znaczący osobnik jak ty nie może się równać z ministrami w rządzie, ale w sumie należy uznać, że nawet taki, co sam nie da a innym usiłuje obrzydzić, bywa pożyteczny. Działaj dalej:)
wolontariusz11.01.2018, 12:33
Nie daję pieniędzy oszustom i przekrętom. Jak się rozliczy z wielu poprzednich zbiórek i ogłosi to urząd skarbowy , to może się nawrócę . Druga sprawa : Czy on zbiera na dzieci , czy dzieci zbierają na niego i jego rodziny utrzymanie ? OTO jest pytanie?
Skwarek11.01.2018, 09:55
Żebym już nigdy na niego nie zagłosował.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl