13.04.2018, 11:06 | czytano: 2033

Stowarzyszenie Dalej Podhale: "Bo najzwyczajniej - kochamy Hokej"

"Myślę, że nawet taki drobny gest ze strony kibiców jest dla zawodników jakimś miłym wsparciem i symbolem, że jesteśmy z Nimi i wspieramy Hokej" - pisze w imieniu Stowarzyszenia Dalej Podhale Gabriel Wolski.
Stowarzyszenie namawiało kibiców hokeja, by stawili się na czwartkowym treningu kadry i swoją obecnością oraz dopingiem - zamanifestowali przywiązanie do tej dyscypliny sportowej oraz okazali wsparcie dla zawodników w sytuacji, gdy w PZHL narastają kłopoty - i personalne, i finansowe.
Odzew nie był oszałamiający, ale Stowarzyszenie docenia obecność każdej osoby, która wczoraj pojawiła się w Miejskiej Hali Lodowej. W przesłanym nam komunikacie czytamy:

"Szanowni Kibice
W odpowiedzi na nasz apel na wczorajszym treningu zjawiło się kilkudziesięciu kibiców, którym serdecznie dziękujemy za tę obecność. Myślę, że nawet taki drobny gest ze strony kibiców jest dla zawodników jakimś miłym wsparciem i symbolem, że jesteśmy z Nimi i wspieramy Hokej. Mam nadzieje, że w strukturach PZHL-u znajdą się wreszcie ludzie, którzy zaczną wyciągać tą wspaniałą dyscyplinę sportu z cienia i znajdą środki na szkolenie przyszłych pokoleń zawodników. Tu trzeba przejrzeć się w lustrze, powiedzieć sobie głośno w jakim miejscu się stoi, odciąć grubą kreską przeszłość i wejść w nową rzeczywistość z nowymi pomysłami. Hokejowy świat nam uciekł i trzeba go dogonić ciężką pracą i przede wszystkim chęciami. My wierni kibice umiemy znieść gorycz tej trudnej sytuacji, będziemy wspierać hokej naszą obecnością i naszym dopingiem budując dobry klimat wokół niego. Bo najzwyczajniej - kochamy Hokej.

Gabriel Wolski, Stowarzyszenie Dalej Podhale"

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
korek15.04.2018, 09:30
21 osób to i tak więcej,niż przychodzi popatrzyć na drewniaków z 3 ligi piłkarskiej.Na A klase wiecej osób chodzi...Komu potrzebne takie badziewie w New Targu???????
dziewczynabezzębanaprzedzie14.04.2018, 11:32
Gabrysiowi już dziękujemy.
Cytując Kazika: "Wszyscy artyści to (...)"
"Fan" hokeja
Irys13.04.2018, 22:15
dajcie foty! dajcie foty!pokażcie ilu was jest - fani hokeja! dajcie foty! wstydzicie się czegoś? No to dajcie, nie słyszycie? widziałem gościa z profilu na fejsie, podczas meczu. z nie jednego pieca jadł chleb.
nauczcie się przyjmować krytykę13.04.2018, 21:06
Ulka już się nie popłacz.
Jak ktoś nie całuje w tyłek tylko podchodzi krytycznie to od razu płacz i krzyk "ło jezusiku hejtujom"...

Nadużywasz słowa hejt. Zamiast przyjąć że ktoś ma inne zdanie i wyraża je grzecznie wolisz uderzać w wysokie tony i liczyć że zdyskredytujesz inną osobę oskarżając ją o złośliwość i oszczerstwa. Tu nie widzę takich wpisów.

Gabrysiowi należy się szacunek za to co robi. To gigant. Ale faktycznie kibice wczoraj dali ciała i olali akcję. Stowarzyszenie zachowało się ok i z szacunkiem podsumowało akcje. Portal też nie błysnął złośliwością i zamiast się przejechać po nieudanej akcji i wykpić kibiców - zachował rezerwę. Więc zostały tylko komentarze od ludzi którzy maja prawo do swojego zdania.

Mnie też ciekawiło czemu nie ma ani jednego zdjęcia z tego wydarzenia. Ale z komentarzy już wiem że nie ma się po prostu czym chwalić i nie ma kogo na tych zdjęciach pokazać bo nie było ludzi. Zdarza się - nie wina Stowarzyszenia.
dajcie foty13.04.2018, 19:54
dajcie foty! dajcie foty! pokażcie ilu was jest - fani hokeja!
dajcie foty! wstydzicie się czegoś?
Ulka13.04.2018, 14:31
Pozdrowienia dla hejterów klawiaturowych
normal13.04.2018, 14:01
Przestańcie się targować ilu było a ilu miało być osobiście byłem i widziałem że ludzie wchodzili i wychodzili - tak naprawdę sporo osób się przewinęło może nawet więcej niż podaje Gabryś. Trzeba działać a nie dyskutować i ośmieszać cudzą działalność. Gabryś jesteśmy z Tobą i dalej będziemy popierać nasz hokej i to co robisz.
a13.04.2018, 12:00
Gabryś dzięki za wszytko co robisz.
antyhokej13.04.2018, 11:39
Czemu nie ma zdjęć z tego dopingu ? Te co widzę w necie na fejsie to pokazują że ludzi było może ośmiu. Skąd to 'kilkadziesiąt'. Niech stowarzyszenie pokaże zdjęcia to sprawdzimy jaki jest ten poziom miłości do klubu i hokeja.
Wy tylko w necie jesteście mocni jak trzeba się wydzierać i domagać czegoś a jak trzeba zrobić minimum czyli przyjść na hale i nawet biletu nie trzeba płacić to siedzicie w domach i głaszczecie brzuchy.
To pokazuje jak potrzebna jest nowa hala - bo nie jest potrzebna. To wywalenie kasy w błoto. Są ważniejsze potrzeby które służyć będą większej ilości osób.
bez komentarza13.04.2018, 11:23
21 osób. Tylu było kibiców wczoraj na hali. 21 osób.
hej Podhale!13.04.2018, 11:15
Bo liczy się jakość a nie ilość.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl