15.04.2018, 22:00 | czytano: 1230

Akcja "Bezpiecznie na nartach" ze statuetką Sukces Roku

Akcja, której pomysłodawcą jest Tomasz Witek z Białki Tatrzańskiej, została doceniona podczas Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2018.
Otylia Jędrzejczak, Viola Piekut, Katarzyna Figura, Beata Tadla - to tylko niektórzy laureaci tegorocznych statuetek wręczanych podczas Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2018. Wydarzenie, na którym co roku skupia się uwaga świata mediów, sztuki i biznesu w Polsce, odbyło się już po raz siódmy.
Organizatorem i pomysłodawcą nagród jest wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy” Mariusz Pujszo - Już po raz siódmy nagrodziliśmy wyjątkowe osobowości, które poprzez swoją pracę czy działalność w minionym roku zasłużyły na wyróżnienie. Statuetki co roku zostają przyznane w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Osobowość Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Super Sukces” oraz „Najlepszy Produkt”.

Zimowa akcja „Bezpiecznie na Nartach” została uhonorowana statuetką „Sukces Roku 2018”. Sama statuetka jest pięknym zakończeniem trzeciej edycji akcji, powstałej z inicjatywy Tomasza Witka. Od 3 lat w sezonie zimowym w okresie ferii miasteczko akcji odwiedza stoki narciarskie Podhala. Podczas eventów dla uczestników są przygotowane zajęcia praktyczne, wesołe zabawy dla najmłodszych oraz liczne niespodzianki. Nad całością czuwa profesjonalnie przygotowana kadra z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Główny cel? - Jak bezpiecznie zjeżdżać ale również jak udzielić pierwszej pomocy osobie która uległa wypadkowi na stoku – podkreśla Tomasz Witek.

Ambasadorami akcji „Bezpiecznie na Nartach” są Justyna Kowalczyk, Nina Nocoń, Rafał Sonik, Szczepan Karpiel- Bułecka, Jacek Rozenek, Szymon Chyc- Magdzin, Gabriel Samolej oraz Jakub B. Bączek. Możemy także wstępnie podsumować tegoroczną edycję akcji. Wydarzenie obserwowało w Internecie 1,5 mln osób, a na stokach narciarskich w eventach uczestniczyło kilka tysięcy osób

Tegoroczna gala została zorganizowana w hotelu Pałac i Folwark Łochów. Na scenie pojawili się między innymi: Izabela Trojanowska, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Izabella Żebrowska, Agnieszka Wiechnik oraz niesamowicie energiczne i niesamowite Ladies of Power.

Akcję od początku wspierają Podhale24.pl, Narty.malopolskaonline.pl i Malopolskaonline.pl.

Źródło: materiały prasowe Bezpiecznie na Nartach - Wspólnie dla bezpieczeństwa
zobacz także
komentarze
gronkowianka16.04.2018, 10:40
Ale Tomek pochodzi z Gronkowa a nie z Białki Tatrzańskiej ; niemniej serdeczne gratulacje za akcję :-)
Artur Kasperek15.04.2018, 22:50
Brawo Tomasz!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl