16.04.2018, 20:21 | czytano: 1555

Staż Kishin Juku Aiki JuJutsu w Ostrowsku (zdjęcia)

zdj. organizatora
W Ostrowsku odbył się kolejny Staż Kishin Juku Aiki Jujutsu, zorganizowany przez Szkołę Walki Yamabushi która jest jedyną w Polsce szkoła posiadając usprawnienia do nauczania tego stylu sztuk walki.
Twórca szkoły Shuhan Makoto Kojima zaprosił jej przedstawicieli do udziału w ogólnoświatowym Seminarium Kishin Juku do Japonii które odbędzie się w listopadzie bieżącego roku, w związku z tym główny Mistrz szkoły Kyoden Dairi Aleksander Kozieł wraz z Chuden Sebastianem Westrychem organizują takie staże by doskonalić swoją technikę, a także promować Kishin Juku w Polsce.
W stażu wzięli udział również Mistrzowie przybyli z różnych rejonów Polski między innymi Hanshi Ryszard Gumiński i Mariusz Błaszkiewicz znani w całej Polsce prekursorzy JuJutsu. Z liczą grupą uczniów w stażu wziął udział Sempai Maciej Tański prowadzący Sekcje Jiu Jitsu Podhale, by zapoznać się z technikami Kishin Juku.

Na drugiej części sali pod przewodnictwem Shihan Krzysztofa Raźnego odbył się egzamin na najwyższy stopień uczniowski 1 kyu (brązowy pas) Ju Jutsu.

Przed wyjazdem do Kioto na pewno odbędą się kolejne staże szkoleniowe, na które serdecznie zapraszamy nie tylko osoby/ które mają do czynienia ze sztukami walki, ale również osoby, które chcą rozpocząć przygodę z nimi.

źródło: organizatorzy
zobacz także
komentarze
bolek z gdańska18.04.2018, 20:38
A te sukienkin nie przeszkadzają ???
bolek z gdańska18.04.2018, 20:37
A kto i gdzie to reklamował ???? Chętnie przyszedłbym na taki staż
Organizator17.04.2018, 10:36
Udział w stażu był bezpłatny
Adept17.04.2018, 00:46
Fajna impreza ... ciekawe ile trzeba było zapłacić za udział
Zobacz pełną wersję podhale24.pl