08.05.2018, 15:33 | czytano: 3806

Ostre kamienie na ścieżce rowerowej

LIST. "Bardzo często jeżdżę na rowerze po ścieżce rowerowej i w Podczerwonym od momentu remontu drogi, czyli kilka miesięcy temu,zniszczono część ścieżki i do tej pory nie naprawiono" - informuje nasz Czytelnik.
"Proszę w imieniu rowerzystów o zajęcie się tą sprawą. Załączam zdjęcie z miejsca przecięcia się ścieżki rowerowej z drogą. Niestety jadąc rowerem szosowym ciężko przejechać jest po żwirze, który w każdej chwili może przebić delikatną oponę" - dodaje.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Podhalanin11.05.2018, 15:43
Panie Wyrocznia... :D
Ja jestem osobą, która bardzo rzadko jeździ na rowerze, a na tych ścieżkach to ani razu nie jeździłem. Próbuje jednak patrzeć zdroworozsądkowo na to jak wykonuję się remonty i prace na rzecz społeczności publicznej. Prawdopodobnie w tym miesiącu (maj) to już kolejny termin oddania dróg. te drogi są już robione od jesieni i to byle jak Pytanie czy się wyrobią na czas?
Pozdrawiam :)
Wyrocznia09.05.2018, 01:27
Napiszę tak: Panie, weź Pan zejdź z tego roweru i kawałek przeprowadź, a nie zawracaj Pan głowy, że się opona przebije.
Podhalanin08.05.2018, 17:59
Znak STOP nie zwalania rowerzystów od zatrzymania się, aczkolwiek to co wyprawia się z remontami tych dróg m.in również w Czarnym Dunajcu jest już denerwujące. Firma która rozpoczęła remont tych dróg w tamtym roku rb je już drugi rok, czy to jest normalne? I widać już pierwsze efekty, ścieżki rowerowe zniszczone. Niższe warstwy asfaltu, które były położone już miały dziury. Czy w Pl nic nigdy nie może być zdrowo i normalnie zrobione? Wszystko pozaczynane, a nic nie zakończone....
Zeleźniok08.05.2018, 16:13
Bardzo dobre rozwiązani,jest znak stop a kto go nie widzi to i tak musi się zatrzymać.Proszę o to samo w Rogoźniku przy skręcue na Stare Bystre.
idea08.05.2018, 15:57
I teraz uwaga, wiem, że innym zepsuje to życie ->
Zejdźcie z roweru i go przeprowadźcie.
Pozdrawiam, nie dziękujcie.
rowerzysta08.05.2018, 15:52
Jechałem ostatnio tą ścieżką, i faktycznie połączenie z drogą wojewódzką jest jeszcze nie wykonane. Ale sam remont drogi nie jest skończony, więc trochę cierpliwości to wykonawca drogi wykona i to połączenie. A jeśli takie kamyczki miałyby przebić oponę, to strach jeździć takim rowerem.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl