17.06.2018, 10:47 | czytano: 4076

Długa Polana także na lato (zdjęcia)

Popularna stacja narciarska Długa Polana chętnie odwiedzana zimą przez mieszkańców regionu i turystów zyskuje właśnie nową, letnią odsłonę. Oficjalnie lato zainaugurowano tu w miniony piątek.
Na przybyłych licznie gości czekały stoliki i leżaki rozłożone na stoku, spragnieni do dyspozycji mieli Freebox Bar, który będzie teraz czynny codziennie od 13 do 20, a na głodnych czekały pyszności z rusztu.
Z myślą o dzieciach stworzono mini-zoo. Zlokalizowane w miejscu stoku przeznaczonego zimą dla dzieci - zagrody, dały schronienie królikom, owcom i kozom. Dzieciakom pomysł ten bardzo się spodobał. Na starszych czekał dmuchany zamek ze zjeżdżalnią a atmosferę ze sceny podgrzewał zespół Pozytyvni.

Inauguracja była też okazją do bezpłatnych testów rowerów elektrycznych, których wypożyczalnia działa na Długiej Polanie od kilku tygodni. W ofercie są zarówno rowery do jazdy miejskiej i trekingowej, jak i te nadające się do zdobywania gorczańskich szczytów.

Trwający mundial nie pozwala zapomnieć o kibicach. Dla nich na Długiej Polanie stworzono strefę kibica, w której transmitowane są i będą wszystkie mecze turnieju.

wo/
zobacz także
komentarze
Skijorz20.06.2018, 13:49
Pitu pitu a porządnej stacji narciarskiej w NT jak nie było tak nie ma
dron18.06.2018, 11:35
SUPER Brawo ,przyklad jak z niczego zrobic cos nie konieznie inwestujac miliony tylko dobry pomysl i chęci, uważam ze na Kowańcu jest takie cos potrzebne gdzie lokalna spolecznosc może sie spotykać a dzieci mogą bezpiecznie się wyszaleć
amerykanin17.06.2018, 21:28
Jak nie popularna! Od zawsze jest i bedzie Dluga Polana rozpoznawalna stacja narciarska w Nowym Targu. Ci co tak negatywnie sa nastawieni niech sami sprobuja cos zrobic i niech sami zobacza czy jest tak latwo. Powodzenia
ppk ski17.06.2018, 19:34
no ale na zdjęciach sami fachowcy od wyciagow ale brwo panie Michale miasto i promocja nie pomyślała o strefie kibica nawet na telebimie na rynku
Mieszkańcy17.06.2018, 12:57
Obietnice Grzesia? Jeden zastępca budowlaniec. A co jest? Leśnik ze wsi i Wstążka. A wyciąg narciarski dla nas i dla naszych dzieci?
Taka prawda17.06.2018, 11:44
Nie popularna, tylko jedna z dwóch. Wprawdzie mamy obiecane przez Grzesia prawdziwe wyciągi ale to chyba nie za jego urzędowania.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl