03.08.2018, 13:39 | czytano: 2833

18. Jarmark Podhalański: Margaret, Francesco Napoli, Happysad...

NOWY TARG. 18. Jarmark Podhalański odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia (piątek – niedziela) na nowotarskim Rynku i pl. Słowackiego. Jak co roku - wieczorami trwać będą koncerty muzyczne
W tym roku zagrają m. in.: Margaret, Hollywood Rose, Jan Gałach Band, Francesco Napoli, Masters, Ivan Komarenko, soliści Studio Buffo, Happysad i The Dumplings. Wstęp wolny.
opr.s/
zobacz także
komentarze
Miastowy05.08.2018, 20:07
@Jo

Nie trzeba mieć, żeby wejść... A to tylko jedno z kilku źródeł, na jakie się natknąłem.
Jo04.08.2018, 14:51
@miastowy
Niektórzy nie maja facebooka...
Miastowy03.08.2018, 19:34
@heavy 51 czy tak trudno wpisac w google "18 Jramark Podhalański"?
Proszę:
https://www.facebook.com/JarmarkPodhalanskiNowyTarg/photos/pcb.1801786643276162/1801786223276204/?type=3&theater

Program od A-Z. Ludzie przyjeżdżają do Nowego Targu i nadziwić się nie mogą, że tylu tu malkontentów takich jak Ty, choć narzekać nie ma zupełnie na co.
J-2303.08.2018, 17:14
miałem nie iść ale widzę że niema Sławomira to przyjdę
ja03.08.2018, 16:58
wow the dumpling beda grac w naszym miescie, ale nowotarscy koneserzy muzyczni nawet nie wiedza kto to jesti potrafia tylko narzekac. super ciesze sie
baciok@03.08.2018, 16:07
A gdzie Sławomir, nawet Rabe było stać na Sławomira.
Jasiek03.08.2018, 16:07
Ostatni występ Joanny zwanej wstążką. Dowidzenia!!
smutna mariola03.08.2018, 15:03
Jaki dyrektor taki jarmark.
heavy 5103.08.2018, 14:17
Co to za wiadomość zostało dwa tygodnie do Jarmaku a tu pare zdań gdzie pełny program .Znajomi chcieli przyjachać ale zrezygnowali bo nigdzie nie można się dowiedziieć kto i kiedy wystąpi .Pełny program Jarmaku ukaże się pewnie dzień przed imprezą .Zyczę powodzenia .Mieli cały rok na organizację i znowu na ostatnią chwile a póżniej narzekają że nikt do Nowego Targu nie chce przyjeżdzać .
Zobacz pełną wersję podhale24.pl