07.09.2018, 13:27 | czytano: 1310

Konkurs fotograficzny "Foto-cykliści na Szlaku wokół Tatr"

Trwa konkurs fotograficzny "Foto-cykliści na Szlaku wokół Tatr", ogłoszony przez Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TATRY. Fotografie można nadsyłać do 16 września br. na adres: info@szlakwokoltatr.eu z dopiskiem w tytule wiadomości: KONKURS
Internetowe głosowanie odbędzie się do 05.10.2018 r. W październiku zaprezentowane zostaną zwycięskie fotografie na wystawie. Nagrody laureatom wręczone będą podczas rowerowego spotkania ze specjalnym gościem.
Na laureatów I, II i III miejsca czekają nagrody rzeczowe: akcesoria sportowe i turystyczne o wartości 150 euro dla każdego laureata. Nagrodzone prace zostaną również opublikowane w kalendarzu o Szlaku wokół Tatr na 2019 rok, który wyda organizator konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.szlakwokoltatr.eu

Konkurs realizowany w ramach mikroprojektu pt. „Szlak wokół Tatr – tyle do odkrycia” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

opr.s/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl