01.01.2019, 13:11 | czytano: 1671

Szczawnica przywitała 2019 rok (zdjęcia)

Tegoroczny Sylwester pod Gwiazdami i wspólne witanie Nowego Roku przy kolejce na Palenicę w Szczawnicy miał bardzo żywiołowy charakter. Najpierw w taneczny nastrój przybyłych gości i mieszkańców wprowadzili DJ-e Kudłaty Sound System i Mr. Blue Note. Następnie sceną pod kolejką zawładnęły góralskie rytmy zespołu Folk Power.
Po złożeniu przez Artura Majerczaka pienińskich życzeń od organizatorów imprezy: Władz Samorządowych Szczawnicy i Miejskiego Ośrodka Kultury, nastąpił widowiskowy pokaz sztucznych ogni, a po nich dalsza wspólna zabawa. Po raz kolejny okazało się, że można radośnie i bezpiecznie świętować nadejście Nowego Roku w plenerze. Nawet pogoda sprzyjała! 
Wszystkim Mieszkańcom Szczawnicy i Gościom miasta - pomyślnego i szczęśliwego Nowego Roku!!!
AL
zobacz także
komentarze
widz01.01.2019, 16:18
Niestety z roku na rok imprezy sylwestrowe w Szczawnicy są co raz gorsze, w tym roku była to po prostu masakra, pokaz sztucznych ogni był super ale tzw. gwiazda wieczoru to jakaś tragedia.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
marian01.01.2019, 14:11
I tak się bawi Szczawnica moje gratulacje!!!! będę sie bawił już tylko w Szczawnicy bo w Krościenku NIC. wójt dostał większą wypłatę i wypiął sie na mieszkańców..... ja byłem i było cudownie.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl