03.02.2019, 15:42 | czytano: 2423

Czytelniczka: "Dlaczego śmieci nie są wywożone?"

zdj. nadesłane
LIST. "Przesyłam zdjęcie jednego z kontenerów na ul. Suskiego oraz ul. Kopernika. Dla mnie to nieporozumienie co tu się dzieje. Rozumiem, że jest śnieg, ale nie rozumiem dlaczego śmieci nie są wywożone praktycznie już od dobrego miesiąca" - zauważa nasza Czytelniczka.
"Moje pytanie brzmi: czy to jest spowodowane trudnym dostępem, dojazdu auta, które zbiera śmieci, czy firmy która się tym zajmuje? Nie wygląda to dobrze, a ciągle mówi się o czystym powietrzu i otoczeniu" - dodaje autorka listu.
Nie sposób nie zauważyć, że prócz hałd śniegu, także pozostawione samochody osobowe zadania firmie odbierającej śmieci - nie ułatwiają.

s/
komentarze
Dla chcącego nic trudnego04.02.2019, 22:14
Mordercy, złodzieje, gwałciciele to też część społeczeństwa, sami jesteśmy winni, że są wśród nas... Chyba są odpowiednie służby, które powinny pilnować porządku?! Gdyby zarządzającym zależało to znaleźliby sposób, żeby w dni wywozu smieciarka mogła dojechać do boksu.
jj04.02.2019, 17:09
Właściciel auta, co zatarasowało śmietnik, teraz na własny koszt niech może wywiezie? Może by to coś go nauczylo.
Kobieta pracujaca04.02.2019, 14:49
zdjęcie mówi samo za siebie , winni jesteśmy sami ... niestety najchętniej wjechalibyście swoimi autkami do mieszkania a że się nie da to zastawiacie boksy i dojazd do nich wejścia do klatek a potem wielkie pretensje i nie ma co tu zwalać winy na Dorotki, Moniki , ZGM czy NSM czy innych ... sami jesteśmy sobie winni zacznijmy od siebie samych pomyśl czy nie zastawisz dojazdu, zwróć uwagę sąsiadowi, że źle zaparkował... tak niewiele prawda ?
PS04.02.2019, 10:10
Pani Dorota z ZGM-u Pani odpowie:)
Rozumiejący04.02.2019, 05:13
Nie tylko w ostatnim czasie z Kopernika nie wywieźli śmieci.
Ale powodem są niestety samochody, które blokują drzwi od kontenera na śmieci. Panowie też nie będą dźwigać nad samochodami, powinno to być karane. Na Wojska Polskiego ostatnio też nie wywieźli, bo nie było jak podjechać przez nastawione samochody. Akurat nie mam pretensji do firmy bo zwyczajnie nie dało się,
a winnym jesteśmy my sami ;))
Wstyd i hańba03.02.2019, 20:32
Drugi śmietnik na tym osiedlu wygląda jeszcze lepiej... Może z tym problemem mieszkańcy też powinni poradzić sobie sami?!
Spod giewontu03.02.2019, 16:51
Przecież tam jest tak zastawione autami, że kontenera nie wyciągną, to się dziwić, że śmieci nie zabrane. Przy dojściu do śmietnika nie powinno być żadnych samochodów. Niech najpierw odblokują dojazd, a potem się skarżą. Śmieciarka pewnie była, ale nie mogła się dostać do śmietnika, to odjechała.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl