28.02.2019, 13:00 | czytano: 775

Startują wiosenne rozgrywki III ligi w Nowym Targu

Rozgrywki wiosenne III ligi w Nowym Targu rozpoczynają się już 9 marca, spotkaniem z Chełmianką Chełm. W sprzedaży są już karnety, pozwalające oglądać na żywo wszystkie mecze rundy. Karnety i bilety na poszczególne mecze można już też kupować online.
W rundzie wiosennej do stolicy Podhala przyjedzie aż 9 zespołów, w tym spadkowicz z II ligi - Wisła Puławy (mecz 1 maja). Oprócz puławian, w Nowym Targu zobaczymy też Chełmiankę Chełm (9 marca), Wisłę Sandomierz (16 marca), Wiślan Jaśkowice (30 marca), Avię Świdnik (10 kwietnia), Spartakusa Daleszyce (20 kwietnia), Hutnik Kraków (8 maja), Stal Kraśnik (18 maja) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (1 czerwca).
Obecnie trzecia najlepsza drużyna III ligi grupy IV budzi w piłkarskim środowisku sporo zainteresowania, a ostatnio coraz częściej da się słyszeć o NKP Podhale w mediach ogólnopolskich. Zawodnicy, sztab szkoleniowy i Zarząd liczą, że zainteresowanie to przełoży się również na liczbę widzów na trybunach i regularną obecność zorganizowanej grupy kibiców.
Grypa ta aktywna była juz podczas jesiennych meczy za co klub, za naszym pośrednictwem bardzo dziękuje.

Karnety na rundę wiosenną są do nabycia w cenie 60 zł i upoważniają do wejścia na 9 spotkań mistrzowskich III ligi w Nowym Targu. Można je kupić online w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl lub w Biurze klubu (godziny otwarcia: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 11:30-14:00 oraz wtorek i czwartek w godzinach 16:00-18:00), a także bezpośrednio przed pierwszym meczem rundy w kasach biletowych (9 marca) - ul. Kolejowa 161, Nowy Targ.

W serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl dostępne są też bilety na pierwszy mecz 9 marca, i bedą tam oferowane także bilety na kolejne spotkania.

mat. prasowy.
komentarze
marcus01.03.2019, 13:31
do cała prawda, czyli g... prawda. Zobacz kolego na składy topowych klubów i wymień mi ich wychowanków...
cała prawda , a prawdy nikt nie lubi nawet tow. w28.02.2019, 17:16
Czy ktoś uwielbiający piłkę nożną przyjdzie na stadion , skoro wszyscy kopacze wojasowi to obcy dla środowiska ludzie? Żywej , nawet jednej duszy now0tarskiej w tej wojasowej pace nie ma . Ani jeden nasz chłop tam nie ma miejsca i jedynie zbieranina z całej Polski , bo nawet nie z regionu . Same cepry jak jeden .Nawet jak karnety za darmo na chodnikach będą rozdawać , to i tak frekwencja na meczach w porywach nie przekroczy 100- 150 fanatyków . Tak było na hokeju w MHL kiedyś. Dopóki grały nasze chłopy , to były pełne trybuny , a jak zaczęli Finowie i inne nacje, to 500 kibiców i ani jednego więcej . Tyle w temacie
Donat28.02.2019, 15:07
Coraz głośniej ale gdzie? Na wioskach grających na tym poziomie? Na trybunach nadal po 200 osób i wielkie halo. Niech awansują do 1. Ligi to wtedy będzie głośniej. Na razie to głośno o wybrykach patologicznych kibiców, którzy przyjeżdżają dopingować.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl