09.03.2019, 16:46 | czytano: 4194

Debata "Akty wandalizmu na terenie podległym Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej"

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu oraz Prezes Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza na debatę społeczną, która odbędzie się 13 marca o godzinie 17.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Nowym Targu przy alei Mikołaja Kopernika 12.
Tematem debaty będą „Akty wandalizmu na terenie podległym Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej”.
Debata skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców ulic Wojska Polskiego, Mikołaja Kopernika, Augustyna Suskiego, Witosa, Podtatrzańskiej, Podhalańskiej, Sikorskiego i Szaflarskiej.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany spostrzeżeń i uwag dotyczących aktów wandalizmów (niszczenie mienia min. poprzez graffiti). Przekazane uwagi i oczekiwania pozwolą na skuteczniejszą walkę z aktami wandalizmów w miejscu Państwa zamieszkania.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Piotr11.03.2019, 20:51
Jakby jeden z drugim Blokowcem popracowali przy swoim domu to do głowy by im nie przyszło niszczyć.
ja nie ide11.03.2019, 14:59
Policja lubi sobie pogadać. Zamiast działać. Gadanie jest proste.
Obserwator11.03.2019, 08:05
spotkanie? jaki cel? i jakie wnioski z tego spotkania? jedno pewne gdyby za akty wandalizmu karano bezwzględnie karami- pracami społecznymi a nazwiska wandali do wiadomości publicznej.
odrobinka10.03.2019, 20:08
dla mnie aktem wandalizmu jest również nie sprzątanie za swoimi pupilami tutaj też powinny być nakładane kary na właścicieli i to solidne
Barbara Majcherczyk10.03.2019, 13:57
Ciekawi mnie czy starym zwyczajem zawisną na drzwiach wejściowych do klatek schodowych we wszystkich blokach informacje o spotkaniu, bo nie wszyscy mają internet, a przede wszystkim nie czytają Podhale 24. Apeluję do młodzieży by przyszła na zebranie (coraz więcej młodych mieszka ich w blokach) mając na uwadze hasło "nic bez nas o nas".
Rychu10.03.2019, 13:29
jaga2@
Osoby szpecące miasto - kreślące te bohomazy po ścianach o tresci uniżającej i urągającej poziomowi przedszolaka to są przedstawiciele tak prymitywni umysłowo że mogą tego nie rozumiec. Zlapal bym takiego gnoja jednego z drugim i bym mu *** po tej ścianie powycieral - jak niektórzy szczeniaka dawniej sikania oduczali. Potem cymbal na swój koszt powinien calą elewacje malowac. Ale to kozaki i cwaniaczki - pod osłoną nocy dzialaja jak wokół pusto i cicho. Jeden na czatach a drugi tworzy swoje wypociny. Walka z procederem bardzo trudna. Od przedszkola trzeba dzieci edukawac, uswiadamiac bo potem to juz za pozno jak mózgi przepalone lub przepite. I na koniec zycze takiemu baranowi, jeżeli kiedykolwiek sie czegos dorobi (co watpliwe) i dom postawi, aby mu w nocy przyszli i narysowali po scianach i drzwiach jak i on robil
walka z wiatrakami10.03.2019, 13:04
strata czasu i nieudolnosc policji! W tamtym roku zglosilem uporczywe grafiti na elewacji !Po zamalowaniu kilkakrotnie ci sami wandale malowali swoje chore tresci !Po zgloszeniu na Policje straconym czasie przesluchania protokolu wezwan i jednym miesiacu umorzono sprawe! wiec wszystkim radze szkoda czasu ewentualnie samemu zrobic porzadek! to poprostu bicie piany nic po za tym!Pod duzym wiaduktem chamskie przeklenstwa sa na filarze kazdy to widzi burmistrz codziennie tam jezdzi i nikt nic z tym nie robi!
jaga210.03.2019, 11:29
Wnet będą g...... paprać te budynki. Zauwazylam że w ktoś szczególnie lubi wypisywać pewne nazwisko. Czy ten co demoluje zastanawia się nad tym że to karalne
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl