03.04.2019, 11:13 | czytano: 3895

300 fajterów będzie bić się w weekend w Nowym Targu

Nowotarski Klub Sportów Walki "Hoły Team" zaprasza wszystkich sympatyków sportów walki na ogólnokrajową imprezę - Mistrzostwa Polski Low Kick juniorów i seniorów, które rozpoczną się w najbliższy piątek 5 kwietnia na Hali Arena w Nowym Targu.
- Spodziewamy się około 300 fajterów z całego kraju - informuję organizatorzy. - Na tą chwilę mamy już 230 zgłoszeń, a zostały jeszcze dwie doby.
W sobotę od godz. 8:00 rano rozpoczną się eliminacje, które będą rozgrywane na dwóch ringach, a zawodnicy będą podzieleni na kategorie wagowe i wiekowe. Walki w tym dniu będą trwały do późnych godzin wieczornych. Wejście na halę będzie bezpłatne.

W niedzielę od 8:00 do 15:00 c.d eliminacji oraz półfinały i część finałów. Wstęp w tym dniu do godz 15:00 również bezpłatny. Po tej godzinie przewidziana jest przerwa do godziny 19:00 kiedy to oficjalnie rozpocznie się Gala Finałowa Mistrzostw Polski. Uroczystego otwarcia dokona burmistrz Grzegorz Watycha. Podczas gali zobaczymy 10 najbardziej emocjonujących finałów oraz zakontraktowane dwie walki zawodowe w formule K1 i jedną w formule MMA.

W pierwszym z nich zobaczymy młodego i bardzo perspektywicznego zawodnika NKSW- Michała Behounka, który skrzyżuje rękawice z Wiktorem Szadkowskim - Mistrzem Polski Juniorów 2016 w boksie, Mistrzem Okręgu Lubelskiego 2016,2017,2018,2019 mającym na koncie ponad 60 walk amatorskich w boksie jak i amatorskie starty w formulach K1, oraz zawodowe walki na zasadach K1 m. in gala MCF w Pulawach. Znając temperament i serce do walki Michała oraz świetne wyszkolenie Wiktora można być pewnych, że będzie to pojedynek na najwyższym poziomie.

W walce nr 2 na zasadach K1 zmierzą się Filip Bienias z Klubu NKSW " Hoły Team" z Szymonem Salachną z klubu Beskid Dragon Bielsko Biała. Szymon nie ma dużego doświadczenia w walkach zawodowych, ale w amatorskich stoczył prawie 40 pojedynków. Był między innymi dwukrotnym Wicemistrzem Polski full contact oraz dwukrotnym wicemistrzem Polski Oriental Rules. To młody i bardzo ambitny zawodnik, który ostatnimi czasy zrobił ogromne postępy, co udowodnił niedawno walcząc podczas Ligi K1 z utytułowanym zawodnikiem Patrykiem Kocajem.

Kolejna walka odbędzie się w formule MMA. Naprzeciw siebie staną Mariusz Guziak reprezentujący NKSW "Hoły Team" i Dariusz Gąsienica z klubu Spartakus Zakopane. Walka zakontraktowana w limicie wagowym -70kg. Młodzi góralscy wojownicy na pewno będą chcieli się jak najlepiej zaprezentować przed swoją publicznością, co gwarantuje prawdziwe grzmoty. Obaj panowie to medaliści turniejów ALMMA.
Dodatkowo podczas gali odbędą się pokazy taneczne profesjonalnej grupy z Krakowa "Shine" i pokaz barmański Flair Show, w którym zaprezentuje się medalista zawodów ogólnokrajowych Jurek Pustelnik. Atmosferę podczas całego wydarzenia podkręci znany Dj Chill Rezydent klubu Frantic Kraków, grał na takich festiwalach jak Opener czy Coke Live Festiwal. Smaku doda pokaz Laser Show i oprawa oświetleniowa.

Konferansjerem gali będzie Robert Nemś, znany na Podhalu strongman, Mistrz Świata w 6. Federacjach i Mistrz Europy w 4. Federacjach.

Bilety na ten wieczorny show można nabyć tuż przed wejściem lub online w serwisie JarmarkPodhalanski.pl.

Źródło: organizatorzy, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
miodek04.04.2019, 08:29
jest takie słowo w języku polskim, fajter?
Miś03.04.2019, 15:33
Jest gdzieś lista kto z kim walczy?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl