06.04.2019, 09:14 | czytano: 1939

Startują Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce

Rekordowa ilość drużyn wystąpi w rozgrywkach Deichmann Minimistrzoswa, które już w najbliższą niedzielę rozpoczną się na stadionie sportowym w Jabłonce.
Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Kochamy Sport dla którego jest to już 12 edycja turnieju. Od samego początku turnieju rozgrywanego w Jabłonce głównym partnerem jest Gmina Jabłonka na czele z Panem Wójtem Antonim Karlakiem.
W rozgrywkach wystąpi 68 drużyn czyli znacznie więcej niż w dotychczasowych edycjach, a rozgrywki podzielone są na cztery kategorie. W kategorii U7 wystąpi 12 zespołów, kategoria U9 ze względu na dużą ilość zgłoszonych drużyn została podzielona na dwie 10 zespołowe grupy. Podziału dokonywali sami trenerzy zgłaszając swoje drużyny i tak powstały grupy z podziałem na zaawansowanie i wiek zawodników. Podobna sytuacja ma miejsce w kategorii U11 gdzie również w rozgrywkach uczestniczyć będą dwie grup - łącznie w tej kategorii wystąpi 15 drużyn, oraz w najstarszej kategorii w której zobaczymy 20 drużyn.

Tegoroczna edycja turnieju zyskała nowych partnerów: firmę Kegel Błażusiak – rodzinne przedsiębiorstwo od początku wspiera rozgrywki DMM oraz portal Podhale24.pl który objął wydarzenie patronatem.

Turniej rozpocznie się jutro o 8:00 i potrwa do 19:30. Zapraszamy na stadion w Jabłonce by zobaczyć najzdolniejszych młodych zawodników z naszego terenu.


mat. prasowy, oprac. wo
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Poliglota07.04.2019, 11:09
Roni, nie bądź taki do przodu. Ciebie też za kilka lat wyprzedza młodzi.
Roni07.04.2019, 00:04
Do nmn: dej Boże żeby Deichmann się nie rozmyślił ze sponsorowania możliwości gry dzieciaków. A jak nie wiesz jak to się nazywa to "nie wzywaj imienia...." tylko zapytaj sąsiada, może ma trochę więcej rozumu i Ci powie o co tu chodzi. Jeśli masz trochę "drobnych" żeby zorganizować takie zawody we własnym imieniu to albo coś zaproponuj, albo nie zabieraj głosu krytykując czyjąś inicjatywę.
Roni06.04.2019, 23:14
Widzę że niektórym się na głowę rzuciło. Toż to nazwa marki która organizuje zawody. Chcecie na polski język tłumaczyć nazwę marki? To ja czekam na polskie tłumaczenie nazw wiodących marek odzieżowych zagranicznych (i nie tylko) które są sprzedawane w Polsce. Deichmann to bardzo popularna marka, no ale ci co poza własne podwórko nosa w życiu nie wychylili i takiego sklepu w życiu nie widzieli najwięcej mają do powiedzenia - poligloci się znaleźli z Bożej łaski...
nmn06.04.2019, 11:16
jak to się nazywa dei..... Boże !!!
Poliglota06.04.2019, 10:36
A po polsku to nie można nazwać? W obcym języku to brzmi lepiej, tak?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl