14.04.2019, 10:50 | czytano: 2065

Publiczne toalety na Równi Krupowej "zamknięte na cztery spusty"

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. "Z końcem ubiegłego roku na tzw. dolnej Równi Krupowej, u zbiegu uli. Nowotarskiej i Alei 3 Maja - sporym nakładem środków publicznych wybudowano nowoczesny i estetyczny zewnętrznie obiekt sanitariatów miejskich świetnie wkomponowany w krajobraz. Jaki ten obiekt WC jest od wewnątrz, tego nikt - poza budowniczymi nie wie" - pisze nasz Czytelnik.
Jak zauważa autor listu do Redakcji - "mimo potrzeb takiego przybytku w tym turystycznym miejscu, w centrum miasta , obiekt nadal jest zamknięty na cztery spusty.
Mieszkańcy i turyści w potrzebie zaglądają z jednej i drugiej strony i nie mogąc skorzystać, załatwiają się w krzaczkach, albo za ścianami tego potrzebnego poniekąd obiektu, a na który wydatkowano taką kasę. Gdyby choć wisiała tam za szybą informacja, że "nieczynne" i informowała, gdzie najbliższy tego typu przybytek znajduje się w okolicy. A tu nic" - podsumowuje Czytelnik.

s/
komentarze
skansyniok17.04.2019, 11:07
Zamknięte bo miasto nie chce, aby załatwiano się na darmocha. Pięć lat muszą odczekać, bo latryny zostały zrealizowane z unijnych funduszy. Chryste Panie jaka dziadownia, posiadać obiekt i z niego nie korzystać, bo nie chce się wykładać kasy na funkcjonowanie. Lepiej poczekać, aż będzie można kasować za jedynki i dwójki.
na to czekamy -zako-pion14.04.2019, 19:09
Początek nowego burmistrza w Zakopanem był bardzo obiecujący , ale druga kadencja to już widać symptomy wypalenia , już marazm i takie drobne i większe wpadki jak choćby z tymi kiblami . Gdy się wie ,że ma się jeszcze w zanadrzu kolejna kadencję i wyrobione układziki , to schodzi się do normalności . Zakopiańczycy mogą powiedzieć -stop. Bo nie wszystkim panie burmistrzu zależy na stagnacji , a pokazał pan ,że się da, jak się chce Trzeba zrobić coś więcej ponad Sylwestra?.
mysz 2714.04.2019, 16:39
Wstyd !!!
limba próchniejąca obok krzaku róży14.04.2019, 14:31
Może w środku jeszcze nie jest skończone. Ale sezon tuż tuż, to pasowaloby sie pospieszyc.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl